Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Чарлз Спенсело в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Чарлз Спенсело: какво показват консултациите
Най-често разглежданата творба на Чарлз Спенсело е Smile, с 600 разглеждания за дванадесетомесечен период, което представлява 17% от всички разглеждания. След него в класирането следват The Laughing Parson и If They Were Real. Профилът на художника е отворен 1200 пъти, а профилите на произведенията – 3300 пъти, общо 4500 пъти. Между Авг 2026 и Сеп 2026 броят консултации се увеличи с 300%. Юли 2026 е месецът с най-много запитвания: 4000. Читателите разглеждат записите на компютърни устройства (67%), планшети (29%) и мобилни телефони (4%). Читателите избират Тъмни нюанси (Цветова палитра) при 28% от посещенията, като това представлява 12% от каталога.
Чарлз Спенсело: 10 най-консултирани произведения
Всяка запись представляет собой произведение Чарлз Спенсело и его рейтинг по количеству просмотров на WikiOO.org за последние двенадцать месяцев.
-
1
Smile
600 посещения · 16,7%
-
2
The Laughing Parson
500 посещения · 13,9%
-
3
If They Were Real
300 посещения · 8,3%
-
4
His Favourite
200 посещения · 5,6%
-
5
A Cure For Everything
200 посещения · 5,6%
-
6
Why War
200 посещения · 5,6%
-
7
Vernon Spencelayh
200 посещения · 5,6%
-
8
The Second Mrs Spencelayh
200 посещения · 5,6%
-
9
The cause of all the trouble
100 посещения · 2,8%
-
10
His Daily Ration
100 посещения · 2,8%
Кога е преглеждан записът на Чарлз Спенсело?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Данните в таблица
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 0 |
| Юли 2026 | 1100 | 2900 |
| Авг 2026 | 100 | 0 |
| Сеп 2026 | 0 | 400 |
Кога се разглеждат произведенията на Чарлз Спенсело?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какви произведения избират читателите от творчеството на Чарлз Спенсело?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Данните в таблица
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 52,0% | 47,2% |
| Мека сянка | 26,0% | 41,7% |
| Мека светлост | 14,0% | 5,6% |
| Светла балансираност | 8,0% | 5,6% |
| Светъл | 0,0% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 28,0% | 19,4% |
| Деликатен цвят | 36,0% | 50,0% |
| Балансирана мекота | 26,0% | 11,1% |
| Ясно изразени цветове | 10,0% | 19,4% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Земни тонове | 73,8% | 62,5% |
| Тъмни нюанси | 11,9% | 28,1% |
| Неутрални цветове | 14,3% | 9,4% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 52,0% | 44,4% |
| Балансиран | 36,0% | 38,9% |
| Ярък и наситен | 12,0% | 16,7% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 14,0% | 8,3% |
| Нежен | 26,0% | 27,8% |
| Балансиран | 16,0% | 16,7% |
| Смел | 20,0% | 30,6% |
| Изказване | 24,0% | 16,7% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 12,0% | 2,8% |
| Нежно смесена палитра | 14,0% | 16,7% |
| Балансирана хармония | 14,0% | 16,7% |
| Силно цветово единство | 44,0% | 58,3% |
| Единна палитра | 16,0% | 5,6% |
Кои са най-разглежданите произведения на Чарлз Спенсело, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Данните в таблица
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A good tonic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cure For Everything | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| His Favourite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Alderman R. Gordon Brew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Scent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sure To Catch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| His Daily Ration | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henry Spencelayh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Patience | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Какво е разпределението на прегледите на Чарлз Спенсело по устройства?
Всеки сектор представлява един вид устройство: телефон, таблет или компютър. Колкото по-голям е секторът, толкова повече са били посещенията от този вид устройство през последните дванадесет месеца.
Данните в таблица
| Устройство | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| компютърни устройства | 3000 | 66,7% |
| планшети | 1300 | 28,9% |
| мобилни телефони | 200 | 4,4% |
На какви езици се търси Чарлз Спенсело?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Колко консултации на ден за Чарлз Спенсело и за следващите три седмици?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Данните в таблица
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Вт 22 Сеп | 0 |
| Ср 23 Сеп | 0 |
| Чет 24 Сеп | 0 |
| Пет 25 Сеп | 0 |
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 0 |
| Пон 28 Сеп | 0 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 100 |
| Пон 5 Окт | 0 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 0 |
| Пет 9 Окт | 0 |
| Съб 10 Окт | 100 |
| Нед 11 Окт | 0 |
| Пон 12 Окт | 0 |
| Вт 13 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 14 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 15 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 100 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 100 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 100 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 100 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 100 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 100 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 0 |
За аудиторията на Чарлз Спенсело
Коя творба на Чарлз Спенсело се разглежда най-често?
- На първо място Smile с 600 посещения и 17% консултации. Над нея са класирани 10 произведения.
Колко голяма е аудиторията на Чарлз Спенсело в WikiOO.org?
- 4500 посещения за дванадесет месеца: 1200 на страницата на артиста, 3300 на произведенията.
Какви устройства използват читателите на Чарлз Спенсело?
- Използват компютърни устройства (67%), планшети (29%) и мобилни телефони (4%); компютърни устройства представлява 67% от заявките.
Кои творби на Чарлз Спенсело съответстват на избора на читателите?
- Работи, описани като Тъмни нюанси (Цветова палитра), събират 28% от посещенията за 12% от каталога.