Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на James Pollard в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
James Pollard: статистика накратко
The London-manchester Stage Coach е най-разглежданата творба на James Pollard: 300 прехода за дванадесетомесечен период, което представлява 17% от общия брой. Често разглеждани също: An Omnibus Passing The 'three Compasses Inn', Clapton, London и Fly Fishing In The River Lee Near The Ferry Boat Inn. Общ брой прегледи: 2000 (700 за профила на художника, 1300 за произведенията). Спад от 67% между Сеп 2026 и Окт 2026. Пик: Юли 2026 (1100 посещения). Забелязано предпочитание: Смел (Контраст), 44% от посещенията за 14% от каталога.
Топ 10 произведения на James Pollard по брой консултации
Рейтингът отчита броя на запитванията за WikiOO.org през дванадесет месеца, а не резултати от каталога. Ранг 1 е най-запитваното произведение на James Pollard.
-
1
The London-manchester Stage Coach
300 посещения · 16,7%
-
2
An Omnibus Passing The 'three Compasses Inn', Clapton, London
200 посещения · 11,1%
-
3
Fly Fishing In The River Lee Near The Ferry Boat Inn
200 посещения · 11,1%
-
4
The clapton association omnibus
100 посещения · 5,6%
-
5
Coursers Taking The Field At Hatfield Park, Hertfordshire, The Seat Of The Marquess Of Salisbury
100 посещения · 5,6%
-
6
The St Albans Grand Steeplechase -
100 посещения · 5,6%
-
7
The Omnibus, Livery And Bait Stables At The White Swan Inn
100 посещения · 5,6%
-
8
The Halfway House - A Mail Coach Outside The 'greyhounds Inn'
100 посещения · 5,6%
-
9
Edinburgh and London Royal Mail
100 посещения · 5,6%
-
10
Upper Clapton Omnibus
100 посещения · 5,6%
Какъв е месечният брой читатели на профила на James Pollard?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Покажи съответните данни
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 100 | 0 |
| Юли 2026 | 500 | 600 |
| Авг 2026 | 100 | 300 |
| Сеп 2026 | 0 | 300 |
| Окт 2026 | 0 | 100 |
Какъв е месечният брой читатели на произведенията на James Pollard?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Кои категории произведения на James Pollard са избрани от читателите?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Покажи съответните данни
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 16,0% | 5,6% |
| Мека сянка | 46,0% | 27,8% |
| Мека светлост | 24,0% | 44,4% |
| Светла балансираност | 12,0% | 22,2% |
| Светъл | 2,0% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 14,0% | 16,7% |
| Деликатен цвят | 34,0% | 44,4% |
| Балансирана мекота | 40,0% | 27,8% |
| Ясно изразени цветове | 12,0% | 11,1% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Земни тонове | 69,2% | 70,6% |
| Неутрални цветове | 17,9% | 29,4% |
| Тъмни нюанси | 10,3% | 0,0% |
| Металически нюанси | 2,6% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 24,0% | 22,2% |
| Балансиран | 62,0% | 44,4% |
| Ярък и наситен | 14,0% | 33,3% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 6,0% | 0,0% |
| Нежен | 26,0% | 11,1% |
| Балансиран | 22,0% | 22,2% |
| Смел | 14,0% | 44,4% |
| Изказване | 32,0% | 22,2% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 6,0% | 0,0% |
| Нежно смесена палитра | 12,0% | 22,2% |
| Балансирана хармония | 8,0% | 5,6% |
| Силно цветово единство | 54,0% | 61,1% |
| Единна палитра | 20,0% | 11,1% |
Как се разпределят най-преглежданите произведения на James Pollard през годината?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Покажи съответните данни
| Произведение | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 | Окт 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tom Thumb with Peter Brown… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Outside the Pike and Anchor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Schooling A Pair In A Brake… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Of The Mail Coache… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Omnibus, Livery And Bai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Derby, Bloomsbury Beati… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London to Glasgow Mail Coac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Duke Of Wellington Insp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Halfway House - A Mail… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Какво е разпределението на читателите на James Pollard по езици?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Какъв е дневният брой читатели на James Pollard, включително прогнозата?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Покажи съответните данни
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Нед 18 Окт | 0 |
| Пон 19 Окт | 100 |
| Вт 20 Окт | 0 |
| Ср 21 Окт | 0 |
| Чет 22 Окт | 0 |
| Пет 23 Окт | 0 |
| Съб 24 Окт | 0 |
| Нед 25 Окт | 0 |
| Пон 26 Окт | 0 |
| Вт 27 Окт | 0 |
| Ср 28 Окт | 0 |
| Чет 29 Окт | 0 |
| Пет 30 Окт | 0 |
| Съб 31 Окт | 0 |
| Нед 1 Ноем | 600 |
| Пон 2 Ноем | 0 |
| Вт 3 Ноем | 0 |
| Ср 4 Ноем | 0 |
| Чет 5 Ноем | 0 |
| Пет 6 Ноем | 0 |
| Съб 7 Ноем | 0 |
| Нед 8 Ноем (прогноза) | 700 |
| Пон 9 Ноем (прогноза) | 100 |
| Вт 10 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 11 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 12 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 13 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 14 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 15 Ноем (прогноза) | 900 |
| Пон 16 Ноем (прогноза) | 100 |
| Вт 17 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 18 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 19 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 20 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 21 Ноем (прогноза) | 0 |
| Нед 22 Ноем (прогноза) | 1000 |
| Пон 23 Ноем (прогноза) | 200 |
| Вт 24 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 25 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 26 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 27 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 28 Ноем (прогноза) | 0 |
James Pollard: често задавани въпроси
Коя е най-разглежданата творба на James Pollard?
- The London-manchester Stage Coach: 300 прегледа, 17% от запитванията. Списъкът включва до 10 място.
Каква е аудиторията на James Pollard?
- 2000 посещения за дванадесет месеца (700 за профила на художника, 1300 за произведенията).
Предпочитат ли читателите определена категория творби от James Pollard?
- Да, Смел (Контраст): 44% от посещенията за 14% от каталога.