Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на John Claude Nattes в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
John Claude Nattes: обобщение на аудиторията
През последните дванадесети месеца най-разглежданата творба на John Claude Nattes в базата данни на WikiOO.org беше Street scene: 200 прегледа, което представлява 15% от всички прегледи на художника. След него следват The Hermitage' at Montmorency, и Axford and Paragon Buildings. Страниците на John Claude Nattes са разгледани 1700 пъти: 500 на профила на художника и 1200 на профилите на отделни произведения. Броят на консултациите намаля с 100% от Авг 2026 до Сеп 2026. Месецът с най-голям брой прегледи е Юли 2026, с 1300 посещения. Читателите консумират Неутрални цветове (Цветова палитра) по-често, отколкото предполага делът ѝ в каталога: 60% от посещенията спрямо 42% от произведенията.
10-те най-разглеждани творби на John Claude Nattes
Работи на John Claude Nattes, подредени според броя на запитванията в WikiOO.org през последните дванадесет месеца, като първи са изброени най-запитваните.
-
1
Street scene
200 посещения · 15,4%
-
2
The Hermitage' at Montmorency,, 1809
100 посещения · 7,7%
-
3
Axford and Paragon Buildings
100 посещения · 7,7%
-
4
The Steam Pump of Gros-Caillou,, 1810
100 посещения · 7,7%
-
5
The Church Of Sutton St. Nicholas, Lincolnshire; And Long Sutton Church, Lincolnshire
100 посещения · 7,7%
-
6
The crescent
100 посещения · 7,7%
-
7
Sydney Gardens, Bath, 1805
100 посещения · 7,7%
-
8
The Washing Place Of The Hotel-dieu And The Pont
100 посещения · 7,7%
-
9
Study Of An Oak Tree, Hyde Park
100 посещения · 7,7%
-
10
Pulteney Bridge
100 посещения · 7,7%
Колко пъти на месец се преглежда профилът на John Claude Nattes?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Таблица с данни
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 100 | 200 |
| Юли 2026 | 400 | 900 |
| Авг 2026 | 0 | 100 |
| Сеп 2026 | 0 | 0 |
Колко често се разглеждат произведенията на John Claude Nattes?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какви произведения на John Claude Nattes разглеждат читателите?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Таблица с данни
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 6,0% | 0,0% |
| Мека сянка | 24,0% | 38,5% |
| Мека светлост | 48,0% | 30,8% |
| Светла балансираност | 18,0% | 23,1% |
| Светъл | 4,0% | 7,7% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 68,0% | 69,2% |
| Деликатен цвят | 26,0% | 30,8% |
| Балансирана мекота | 2,0% | 0,0% |
| Ясно изразени цветове | 4,0% | 0,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Земни тонове | 48,5% | 40,0% |
| Неутрални цветове | 42,4% | 60,0% |
| Тъмни нюанси | 3,0% | 0,0% |
| Монохромни | 3,0% | 0,0% |
| Пастелни тонове | 3,0% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 50,0% | 53,8% |
| Балансиран | 46,0% | 46,2% |
| Ярък и наситен | 4,0% | 0,0% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 6,0% | 7,7% |
| Нежен | 14,0% | 7,7% |
| Балансиран | 6,0% | 7,7% |
| Смел | 10,0% | 15,4% |
| Изказване | 64,0% | 61,5% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 6,0% | 7,7% |
| Нежно смесена палитра | 8,0% | 0,0% |
| Балансирана хармония | 12,0% | 15,4% |
| Силно цветово единство | 50,0% | 61,5% |
| Единна палитра | 24,0% | 15,4% |
Кои произведения на John Claude Nattes се разглеждат най-често, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Таблица с данни
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of the Abbey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Axford and Paragon Buildings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| View Of The Pont-au-change | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panorama of the River Seine… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hermitage' at Montmoren… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Marlborough Street, from 'B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sydney hotel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tourists visiting the tomb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The south-western aspect of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На какви езици се търси John Claude Nattes?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Колко консултации на John Claude Nattes има на ден и какви са очакванията?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Таблица с данни
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Ср 23 Сеп | 0 |
| Чет 24 Сеп | 100 |
| Пет 25 Сеп | 0 |
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 0 |
| Пон 28 Сеп | 0 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 0 |
| Пон 5 Окт | 0 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 0 |
| Пет 9 Окт | 0 |
| Съб 10 Окт | 0 |
| Нед 11 Окт | 0 |
| Пон 12 Окт | 0 |
| Вт 13 Окт | 0 |
| Ср 14 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 15 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 0 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 3 Ноем (прогноза) | 0 |
Въпроси относно аудиторията на John Claude Nattes
Кои произведения на John Claude Nattes са разглеждани най-често?
- Street scene с 200 прегледа (15% от всички запитвания за John Claude Nattes). В горния рейтинг са изброени 10 произведения.
Колко пъти е търсен John Claude Nattes в WikiOO.org?
- 1700 пъти през последните дванадесет месеца: 500 на страницата на художника и 1200 на страниците на произведенията.
Какви творби на John Claude Nattes предпочитат читателите?
- Неутрални цветове (Цветова палитра): 60% от посещенията, срещу 42% от каталога.