Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Joseph Murray Ince в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Joseph Murray Ince: какво показват консултациите
Най-често разглежданата творба на Joseph Murray Ince е Hay-on-wye And The Brecon Beacons, с 200 разглеждания за дванадесетомесечен период, което представлява 22% от всички разглеждания. След него в класирането следват Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine и Kings College Cambridge. Профилът на художника е отворен 400 пъти, а профилите на произведенията – 800 пъти, общо 1200 пъти. Юли 2026 е месецът с най-много запитвания: 1000. Читателите избират Мека светлост (Яркост) при 78% от посещенията, като това представлява 48% от каталога.
Joseph Murray Ince: 8 най-консултирани произведения
Всяка запись представляет собой произведение Joseph Murray Ince и его рейтинг по количеству просмотров на WikiOO.org за последние двенадцать месяцев.
-
1
Hay-on-wye And The Brecon Beacons
200 посещения · 22,2%
-
2
Landscape With Lake; Oberwesel With Schonburg Castle, On The Rhine
100 посещения · 11,1%
-
3
Kings College Cambridge
100 посещения · 11,1%
-
4
A Picnic On Richmond Hill
100 посещения · 11,1%
-
5
Interior Of King's College Chapel
100 посещения · 11,1%
-
6
Scholars And Figures Outside St. Mary Magdalen Church, Oxford
100 посещения · 11,1%
-
7
Swansea Castle
100 посещения · 11,1%
-
8
Senate House Passage
100 посещения · 11,1%
Кога е преглеждан записът на Joseph Murray Ince?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Данните в таблица
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Окт 2025 | 0 | 0 |
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 200 |
| Юли 2026 | 400 | 600 |
| Авг 2026 | 0 | 0 |
| Сеп 2026 | 0 | 0 |
Кога се разглеждат произведенията на Joseph Murray Ince?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какви произведения избират читателите от творчеството на Joseph Murray Ince?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Данните в таблица
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 6,9% | 0,0% |
| Мека сянка | 17,2% | 0,0% |
| Мека светлост | 48,3% | 77,8% |
| Светла балансираност | 24,1% | 22,2% |
| Светъл | 3,5% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 20,7% | 22,2% |
| Деликатен цвят | 41,4% | 55,6% |
| Балансирана мекота | 34,5% | 22,2% |
| Ясно изразени цветове | 3,5% | 0,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Неутрални цветове | 51,8% | 77,8% |
| Земни тонове | 44,4% | 22,2% |
| Тъмни нюанси | 3,7% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 20,7% | 0,0% |
| Балансиран | 75,9% | 100,0% |
| Ярък и наситен | 3,5% | 0,0% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 6,9% | 0,0% |
| Нежен | 10,3% | 0,0% |
| Балансиран | 10,3% | 0,0% |
| Смел | 24,1% | 22,2% |
| Изказване | 48,3% | 77,8% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 3,5% | 11,1% |
| Нежно смесена палитра | 3,5% | 11,1% |
| Балансирана хармония | 13,8% | 11,1% |
| Силно цветово единство | 41,4% | 44,4% |
| Единна палитра | 37,9% | 22,2% |
Кои са най-разглежданите произведения на Joseph Murray Ince, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Данните в таблица
| Произведение | Окт 2025 | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kenilworth Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay And The Brecon Hills | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lake Near Dolgelly On The B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Raglan Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| East Window Of King's Colle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hay-on-wye And The Brecon B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Haymakers resting beside a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape With Lake; Oberwe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior Of King's College… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Senate Passage, Cambrid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На какви езици се търси Joseph Murray Ince?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Колко консултации на ден за Joseph Murray Ince и за следващите три седмици?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Данните в таблица
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Чет 24 Сеп | 0 |
| Пет 25 Сеп | 0 |
| Съб 26 Сеп | 0 |
| Нед 27 Сеп | 0 |
| Пон 28 Сеп | 0 |
| Вт 29 Сеп | 0 |
| Ср 30 Сеп | 0 |
| Чет 1 Окт | 0 |
| Пет 2 Окт | 0 |
| Съб 3 Окт | 0 |
| Нед 4 Окт | 0 |
| Пон 5 Окт | 0 |
| Вт 6 Окт | 0 |
| Ср 7 Окт | 0 |
| Чет 8 Окт | 0 |
| Пет 9 Окт | 0 |
| Съб 10 Окт | 0 |
| Нед 11 Окт | 0 |
| Пон 12 Окт | 0 |
| Вт 13 Окт | 0 |
| Ср 14 Окт | 100 |
| Чет 15 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 16 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 17 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 18 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 19 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 20 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 21 Окт (прогноза) | 100 |
| Чет 22 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 23 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 24 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 25 Окт (прогноза) | 0 |
| Пон 26 Окт (прогноза) | 0 |
| Вт 27 Окт (прогноза) | 0 |
| Ср 28 Окт (прогноза) | 200 |
| Чет 29 Окт (прогноза) | 0 |
| Пет 30 Окт (прогноза) | 0 |
| Съб 31 Окт (прогноза) | 0 |
| Нед 1 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 2 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 3 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 4 Ноем (прогноза) | 200 |
За аудиторията на Joseph Murray Ince
Коя творба на Joseph Murray Ince се разглежда най-често?
- На първо място Hay-on-wye And The Brecon Beacons с 200 посещения и 22% консултации. Над нея са класирани 8 произведения.
Колко голяма е аудиторията на Joseph Murray Ince в WikiOO.org?
- 1200 посещения за дванадесет месеца: 400 на страницата на артиста, 800 на произведенията.
Кои творби на Joseph Murray Ince съответстват на избора на читателите?
- Работи, описани като Мека светлост (Яркост), събират 78% от посещенията за 48% от каталога.