Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Adriaen Van Der Werff na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Adriaen Van Der Werff: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Adriaen Van Der Werff, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Amorous Shepherds, s 400 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 12% všech prohlídek. V pořadí následují SAINTE MADELEINE MEDITANT DANS LA SOLITUDE a Lot and his Daughters. Profil umělce byl otevřen 400krát a záznamy děl 3 000krát, celkem 3 400krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet prohlídek klesl o 54%. Srp 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 1 300. Čtenáři si prohlížejí záznamy na počítače (56%) a telefony (44%). Čtenáři vybírají Dramatický (Atmosféra) v 37% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 24%.
Adriaen Van Der Werff: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Adriaen Van Der Werff a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Amorous Shepherds, 1690
400 návštěv · 12,5%
-
2
SAINTE MADELEINE MEDITANT DANS LA SOLITUDE
400 návštěv · 12,5%
-
3
Lot and his Daughters, 1711
300 návštěv · 9,4%
-
4
Sarah Bringing Hagar to Abraham, 1696
200 návštěv · 6,2%
-
5
Self-Portrait, 1699
200 návštěv · 6,2%
-
6
NYMPHES DANSANT
200 návštěv · 6,2%
-
7
Flora s putty svými květinami, 1696
100 návštěv · 3,1%
-
8
Shepherd and Shepherdess, 1689
100 návštěv · 3,1%
-
9
Doubting Thomas (The Incredulity of St. Thomas), 1710
100 návštěv · 3,1%
-
10
Children Playing before a Hercules Group (detail), 1687
100 návštěv · 3,1%
Kdy byla konzultována záznam o Adriaen Van Der Werff?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 300 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 1 200 |
| Srp 2026 | 100 | 1 200 |
| Zář 2026 | 0 | 600 |
Kdy jsou díla umělce Adriaen Van Der Werff vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Adriaen Van Der Werff?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Dramatický | 23,8% | 37,0% |
| Romantický | 28,6% | 33,3% |
| Elegance | 28,6% | 25,9% |
| Pokojný | 14,3% | 3,7% |
| Klidná atmosféra | 4,8% | 0,0% |
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Romantický | 38,1% | 40,7% |
| Melancholický | 19,1% | 22,2% |
| Reflektivní | 19,1% | 11,1% |
| Závažný a tklivý | 4,8% | 11,1% |
| Klidná | 9,5% | 3,7% |
| Pokojný | 4,8% | 7,4% |
| Dramatický | 4,8% | 3,7% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 83,7% | 71,9% |
| Měkké stínění | 14,3% | 25,0% |
| Střední jas | 2,0% | 3,1% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 59,2% | 46,9% |
| Jemné odstíny | 28,6% | 37,5% |
| Vyvážená jemnost | 12,2% | 15,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 77,5% | 68,8% |
| Vyvážená | 22,4% | 31,2% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 36,7% | 15,6% |
| Jemný | 16,3% | 28,1% |
| Vyvážený | 4,1% | 12,5% |
| Výrazný | 14,3% | 9,4% |
| Prohlášení | 28,6% | 34,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,1% | 9,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,2% | 18,8% |
| Vyvážená harmonie | 16,3% | 6,2% |
| Silná barevná jednotnost | 63,3% | 56,2% |
| Jednotná paleta | 4,1% | 9,4% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Adriaen Van Der Werff měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Amorous Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Lot and his Daughters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| L'ATELIER DU SCULPTEUR OU A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pastýř a Pastorkyně | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Children Playing before a H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Amorous Couple Spied upon b… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Children Playing before a H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| NYMPHES DANSANT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Flora s putty Středu květin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Jaké je rozdělení prohlídek Adriaen Van Der Werff podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 1 900 | 55,9% |
| telefony | 1 500 | 44,1% |
V jakých jazycích je Adriaen Van Der Werff vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací denně pro Adriaen Van Der Werff a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 200 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 400 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 200 |
| st 7 Říj | 300 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj | 400 |
| st 14 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 300 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 200 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 300 |
| st 21 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 300 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 200 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 400 |
| st 28 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 400 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 200 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 400 |
O čtenářích umělce Adriaen Van Der Werff
Které dílo umělce Adriaen Van Der Werff je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Amorous Shepherds s 400 návštěvami a 12% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Adriaen Van Der Werff na WikiOO.org?
- 3 400 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na profil umělce, 3 000 u děl.
Jaká zařízení používají čtenáři autora Adriaen Van Der Werff?
- Používají počítače (56%) a telefony (44%); počítače představuje 56% prohlídek.
Která díla Adriaen Van Der Werff odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Dramatický (Atmosféra) získávají 37% návštěv pro 24% katalogu.