Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Adriaen van Ostade na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Adriaen van Ostade: statistiky v kostce
Peasant at a Window je nejvyhledávanějším dílem umělce Adriaen van Ostade: 600 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 6% celkového počtu. Často se také zajímali o: The Schoolmaster a Drinking Figures And Crying Children. Celkový počet prohlídek: 11 400 (1 400 profil umělce, 10 000 děl). Pokles o 50% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (9 600 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (96%), telefony (3%) a tablety (2%). Zaznamenaná preference: Radostný (Emoční náboj), 26% návštěv pro 0% katalogu.
Top 10 děl umělce Adriaen van Ostade podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Adriaen van Ostade.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Adriaen van Ostade?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
500
Čec 2026
1 300
8 300
Srp 2026
0
800
Zář 2026
0
400
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Adriaen van Ostade?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Adriaen van Ostade si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
50,0%
45,8%
Nostalgický
25,0%
37,5%
Klasické
0,0%
8,3%
Dramatický
0,0%
4,2%
Zemité tóny
25,0%
0,0%
Hravý
0,0%
4,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
100,0%
47,8%
Radostný
0,0%
26,1%
Pohodlné a uklidňující
0,0%
13,0%
Melancholický
0,0%
8,7%
Napětí
0,0%
4,3%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
66,0%
65,7%
Měkké stínění
12,0%
13,9%
Střední jas
14,0%
9,3%
Jasná rovnováha
6,0%
8,3%
Luminózní
2,0%
2,8%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
50,0%
41,7%
Jemné odstíny
32,0%
39,8%
Vyvážená jemnost
18,0%
15,7%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
2,8%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
84,4%
75,8%
Neutrální tóny
11,1%
18,2%
Tmavé tóny
2,2%
5,1%
Monochromní
2,2%
1,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
68,0%
61,1%
Vyvážená
32,0%
36,1%
Živobylé
0,0%
2,8%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
28,0%
33,3%
Jemný
22,0%
18,5%
Vyvážený
16,0%
12,0%
Výrazný
16,0%
10,2%
Prohlášení
18,0%
25,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
4,0%
0,9%
Jemně promíchaná paleta
0,0%
3,7%
Vyvážená harmonie
4,0%
5,6%
Silná barevná jednotnost
48,0%
53,7%
Jednotná paleta
44,0%
36,1%
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Adriaen van Ostade?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Portrait of a Boy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Scholar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Peasant at a Window
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
200
0
In a Tavern
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Merrymakers in an Inn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of a Tavern
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasants in an Inn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Children Playing in a Barn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Room in an Inn with Peasant…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of an Inn with Thr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Je Adriaen van Ostade vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
10 900
95,6%
telefony
300
2,6%
tablety
200
1,8%
Jaké je rozdělení čtenářů Adriaen van Ostade podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
španělsky
100
100,0%
Jaká je denní čtenost Adriaen van Ostade včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
čt 24 Zář
100
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
100
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
100
út 6 Říj
0
st 7 Říj
200
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
100
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
300
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj (předpověď)
100
pá 16 Říj (předpověď)
100
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
200
po 19 Říj (předpověď)
100
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
100
čt 22 Říj (předpověď)
100
pá 23 Říj (předpověď)
100
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
200
po 26 Říj (předpověď)
100
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
100
čt 29 Říj (předpověď)
200
pá 30 Říj (předpověď)
100
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
200
po 2 Lis (předpověď)
100
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
200
Adriaen van Ostade: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Adriaen van Ostade má nejvíce prohlídek?
Peasant at a Window: 600 návštěv, 6% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Adriaen van Ostade?
11 400 návštěv za dvanáct měsíců (1 400 prohlídek profilu umělce, 10 000 prohlídek děl).
Je Adriaen van Ostade vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (96%), telefony (3%) a tablety (2%); nejvíce je jich počítače s podílem 96%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Adriaen van Ostade?
Ano, Radostný (Emoční náboj): 26% návštěv pro 0% katalogu.