Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Annie G Sykes na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Annie G Sykes: statistiky v kostce
Fountain, Villa Borghese, Rome je nejvyhledávanějším dílem umělce Annie G Sykes: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 25% celkového počtu. Často se také zajímali o: A Friendly Call a Mothers and Children, Burnet Woods, Cincinnati. Celkový počet prohlídek: 700 (100 profil umělce, 600 děl). Vrchol: Čec 2026 (500 návštěv). Zaznamenaná preference: Výrazný (Kontrast), 75% návštěv pro 42% katalogu.
Top 6 děl umělce Annie G Sykes podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Annie G Sykes.
-
1
Fountain, Villa Borghese, Rome, 1909
200 návštěv · 25,0%
-
2
A Friendly Call, 1894
200 návštěv · 25,0%
-
3
Mothers and Children, Burnet Woods, Cincinnati, 1920
100 návštěv · 12,5%
-
4
Field of Poppies, near Spoleto Italy, 1909
100 návštěv · 12,5%
-
5
Flowering Pergola, 1915
100 návštěv · 12,5%
-
6
Flowering Wall, 1915
100 návštěv · 12,5%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Annie G Sykes?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 0 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Annie G Sykes?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Annie G Sykes si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 0,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 42,1% | 62,5% |
| Luminózní | 57,9% | 37,5% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 5,3% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 10,5% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 21,1% | 25,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 63,2% | 75,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Pastelové barvy | 61,1% | 42,9% |
| Zemité tóny | 11,1% | 28,6% |
| Metalické tóny | 5,6% | 28,6% |
| Neutrální tóny | 16,7% | 0,0% |
| Přírodní motivy | 5,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 5,3% | 0,0% |
| Vyvážená | 21,1% | 0,0% |
| Živobylé | 73,7% | 100,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 10,5% | 25,0% |
| Vyvážený | 31,6% | 0,0% |
| Výrazný | 42,1% | 75,0% |
| Prohlášení | 15,8% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 15,8% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 26,3% | 50,0% |
| Vyvážená harmonie | 21,1% | 12,5% |
| Silná barevná jednotnost | 31,6% | 12,5% |
| Jednotná paleta | 5,3% | 25,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Annie G Sykes?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mothers and Children, Burne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Field of Poppies, near Spol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Garden Stairs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Boats at Dock, Glou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowering Pergola | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Garden in Bloom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lunch on the Porch, Vernon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Friendly Call | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Furling the Sails, Gloucest… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden Tea Party | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Annie G Sykes podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Annie G Sykes včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 100 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 200 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 200 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Annie G Sykes: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Annie G Sykes má nejvíce prohlídek?
- Fountain, Villa Borghese, Rome: 200 návštěv, 25% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 6.
Jaká je čtenost u Annie G Sykes?
- 700 návštěv za dvanáct měsíců (100 prohlídek profilu umělce, 600 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Annie G Sykes?
- Ano, Výrazný (Kontrast): 75% návštěv pro 42% katalogu.