Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Antoine Rivalz na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Antoine Rivalz: statistiky v kostce
Le roi Théodoric Ier mène le comte Litorius captif à Toulouse je nejvyhledávanějším dílem umělce Antoine Rivalz: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 18% celkového počtu. Často se také zajímali o: Portrait de Jean Pierre Rivalz a French Le Pape Urbain II consacrant la Basilique Saint Sernin de Toulouse. Celkový počet prohlídek: 1 600 (800 profil umělce, 800 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 300 návštěv). Zaznamenaná preference: Klasické (Atmosféra), 50% návštěv pro 25% katalogu.
Top 9 děl umělce Antoine Rivalz podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Antoine Rivalz.
-
1
Le roi Théodoric Ier mène le comte Litorius captif à Toulouse
200 návštěv · 18,2%
-
2
Portrait de Jean Pierre Rivalz
200 návštěv · 18,2%
-
3
French Le Pape Urbain II consacrant la Basilique Saint Sernin de Toulouse, 1715
100 návštěv · 9,1%
-
4
La Mort de Cléopâtre, 1715
100 návštěv · 9,1%
-
5
An Allegory, Probably of the Peace of Utrecht of 1713
100 návštěv · 9,1%
-
6
Noli me tangere ou Jésus apparaissant à la Madeleine
100 návštěv · 9,1%
-
7
Enlèvement des Sabines
100 návštěv · 9,1%
-
8
Untitled (AQQ89Z)
100 návštěv · 9,1%
-
9
Saint Jérôme
100 návštěv · 9,1%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Antoine Rivalz?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 800 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Antoine Rivalz?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Antoine Rivalz si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Dramatický | 50,0% | 50,0% |
| Klasické | 25,0% | 50,0% |
| Eterický | 25,0% | 0,0% |
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Duchovní | 50,0% | 50,0% |
| Závažný a tklivý | 25,0% | 50,0% |
| Dramatický | 25,0% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 81,2% | 90,9% |
| Měkké stínění | 15,6% | 9,1% |
| Střední jas | 3,1% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 43,8% | 36,4% |
| Jemné odstíny | 46,9% | 54,5% |
| Vyvážená jemnost | 9,4% | 9,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 75,0% | 90,9% |
| Vyvážená | 25,0% | 9,1% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 25,0% | 18,2% |
| Jemný | 37,5% | 36,4% |
| Vyvážený | 21,9% | 36,4% |
| Výrazný | 9,4% | 0,0% |
| Prohlášení | 6,2% | 9,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,2% | 9,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 9,4% | 18,2% |
| Silná barevná jednotnost | 65,6% | 72,7% |
| Jednotná paleta | 6,2% | 0,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Antoine Rivalz?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| French Le Pape Urbain II co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Christ on the Cross and Mar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Français Immaculée concepti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQQ89T) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Mort de Cléopâtre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Antoine Rivalz - Diane et s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait de Pierre II de Po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Jérôme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Guillaume d'Aquitaine… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bataille remportée par les… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Antoine Rivalz podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Antoine Rivalz včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 200 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Antoine Rivalz: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Antoine Rivalz má nejvíce prohlídek?
- Le roi Théodoric Ier mène le comte Litorius captif à Toulouse: 200 návštěv, 18% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 9.
Jaká je čtenost u Antoine Rivalz?
- 1 600 návštěv za dvanáct měsíců (800 prohlídek profilu umělce, 800 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Antoine Rivalz?
- Ano, Klasické (Atmosféra): 50% návštěv pro 25% katalogu.