Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Antonio Parreiras na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Antonio Parreiras: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Antonio Parreiras v databázi WikiOO.org stalo Judgement of Filipe do Santos: 500 prohlídek, což představuje 18% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich English Iguazu Falls Português Cataratas do Iguaçu a The First Step for the Independence of Bahia. Záznamy o umělci Antonio Parreiras byly prohlíženy celkem 3 400krát: 900krát u profilu umělce a 2 500krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací vzrostl o 50% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 2 800 návštěvami. Konzultace probíhá na počítače (85%) a telefony (15%). Čtenáři konzultují Vyvážená (Intenzita barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 81% návštěv oproti 48% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Antonio Parreiras
Díla umělce Antonio Parreiras seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Judgement of Filipe do Santos, 1923
500 návštěv · 18,5%
-
2
English Iguazu Falls Português Cataratas do Iguaçu, 1920
400 návštěv · 14,8%
-
3
The First Step for the Independence of Bahia, 1931
300 návštěv · 11,1%
-
4
Português Morte de Fernão Dias Paes Leme English Death of Fernão Dias Paes Leme, 1920
200 návštěv · 7,4%
-
5
Português Morte de Virgínia, 1905
200 návštěv · 7,4%
-
6
Vieux Parc, Paris, 1914
100 návštěv · 3,7%
-
7
Houses in Piana, Corsica, 1915
100 návštěv · 3,7%
-
8
The Founding of São Paulo, 1913
100 návštěv · 3,7%
-
9
Fire, 1937
100 návštěv · 3,7%
-
10
Imprisonment of Antônio Carlos, 1909
100 návštěv · 3,7%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Antonio Parreiras?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 800 | 2 000 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
Jak často jsou díla umělce Antonio Parreiras vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Antonio Parreiras si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,0% | 3,7% |
| Měkké stínění | 24,0% | 14,8% |
| Střední jas | 46,0% | 66,7% |
| Jasná rovnováha | 18,0% | 14,8% |
| Luminózní | 2,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 20,0% | 14,8% |
| Jemné odstíny | 38,0% | 55,6% |
| Vyvážená jemnost | 28,0% | 22,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,0% | 7,4% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 59,4% | 56,5% |
| Zemité tóny | 31,2% | 43,5% |
| Tmavé tóny | 6,2% | 0,0% |
| Přírodní motivy | 3,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 22,0% | 7,4% |
| Vyvážená | 48,0% | 81,5% |
| Živobylé | 30,0% | 11,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,0% | 0,0% |
| Jemný | 20,0% | 11,1% |
| Vyvážený | 6,0% | 7,4% |
| Výrazný | 30,0% | 25,9% |
| Prohlášení | 36,0% | 55,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 32,0% | 29,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 16,0% | 29,6% |
| Vyvážená harmonie | 4,0% | 7,4% |
| Silná barevná jednotnost | 36,0% | 29,6% |
| Jednotná paleta | 12,0% | 3,7% |
Která díla Antonio Parreiras jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Emerald Hunter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morte de Fernão Dias Paes L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Houses in Piana, Corsica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| My First Oil Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Foundation of Rio de Ja… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farm Gate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Português Morte de Fernão D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Homeland Noon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení se používají k prohlížení profilu Antonio Parreiras?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 900 | 85,3% |
| telefony | 500 | 14,7% |
V jakých jazycích je Antonio Parreiras vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací Antonio Parreiras se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 200 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 300 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 200 |
Otázky týkající se čtenářů Antonio Parreiras
Která díla umělce Antonio Parreiras jsou nejčastěji prohlížena?
- Judgement of Filipe do Santos s 500 prohlédnutími (18% všech prohlídek Antonio Parreiras). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Antonio Parreiras vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 3 400krát za dvanáct měsíců: 900 na profilu umělce a 2 500 u záznamů děl.
Na jakých zařízeních je Antonio Parreiras vyhledáván?
- Profil Antonio Parreiras byl prohlížen na počítače (85%) a telefony (15%); počítače tvoří 85% všech prohlíženích.
Jaké díla umělce Antonio Parreiras čtenáři preferují?
- Vyvážená (Intenzita barev): 81% návštěv oproti 48% v katalogu.