Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Armand Schonberger na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Armand Schonberger: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Armand Schonberger v databázi WikiOO.org stalo Black Ink And Charcoal: 300 prohlídek, což představuje 12% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Family a Houses. Záznamy o umělci Armand Schonberger byly prohlíženy celkem 3 000krát: 500krát u profilu umělce a 2 500krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací klesl o 100% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 2 600 návštěvami. Konzultace probíhá na počítače (100%). Čtenáři konzultují Výrazný (Kontrast) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 46% návštěv oproti 20% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Armand Schonberger
Díla umělce Armand Schonberger seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Black Ink And Charcoal
300 návštěv · 11,5%
-
2
Family
200 návštěv · 7,7%
-
3
Houses
200 návštěv · 7,7%
-
4
Still-life With Fruit-dish
200 návštěv · 7,7%
-
5
Rush Out Of Everydays
200 návštěv · 7,7%
-
6
Cabaret
100 návštěv · 3,8%
-
7
Tempera
100 návštěv · 3,8%
-
8
Merry Go Round
100 návštěv · 3,8%
-
9
At The Cofee Shop
100 návštěv · 3,8%
-
10
Street scene
100 návštěv · 3,8%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Armand Schonberger?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 500 | 2 100 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou díla umělce Armand Schonberger vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Armand Schonberger si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,0% | 3,9% |
| Měkké stínění | 24,0% | 30,8% |
| Střední jas | 40,0% | 34,6% |
| Jasná rovnováha | 20,0% | 30,8% |
| Luminózní | 8,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 22,0% | 38,5% |
| Jemné odstíny | 46,0% | 26,9% |
| Vyvážená jemnost | 22,0% | 19,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 10,0% | 15,4% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 43,2% | 45,0% |
| Neutrální tóny | 43,2% | 45,0% |
| Tmavé tóny | 10,8% | 10,0% |
| Pastelové barvy | 2,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 22,0% | 26,9% |
| Vyvážená | 60,0% | 61,5% |
| Živobylé | 18,0% | 11,5% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,0% | 3,9% |
| Jemný | 24,0% | 15,4% |
| Vyvážený | 14,0% | 7,7% |
| Výrazný | 20,0% | 46,2% |
| Prohlášení | 34,0% | 26,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 42,0% | 42,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,0% | 3,9% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 23,1% |
| Silná barevná jednotnost | 18,0% | 15,4% |
| Jednotná paleta | 16,0% | 15,4% |
Která díla Armand Schonberger jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Model In An Artist's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hilly Landscape With Houses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merry Go Round | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Railway Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled Figures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At The Cofee Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Vera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mixed Technique | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Concert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení se používají k prohlížení profilu Armand Schonberger?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 000 | 100,0% |
V jakých jazycích je Armand Schonberger vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací Armand Schonberger se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Armand Schonberger
Která díla umělce Armand Schonberger jsou nejčastěji prohlížena?
- Black Ink And Charcoal s 300 prohlédnutími (12% všech prohlídek Armand Schonberger). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Armand Schonberger vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 3 000krát za dvanáct měsíců: 500 na profilu umělce a 2 500 u záznamů děl.
Na jakých zařízeních je Armand Schonberger vyhledáván?
- Profil Armand Schonberger byl prohlížen na počítače (100%); počítače tvoří 100% všech prohlíženích.
Jaké díla umělce Armand Schonberger čtenáři preferují?
- Výrazný (Kontrast): 46% návštěv oproti 20% v katalogu.