Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Armando Morales na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Armando Morales: statistiky v kostce
Mujeres en el agua je nejvyhledávanějším dílem umělce Armando Morales: 500 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 19% celkového počtu. Často se také zajímali o: Title translation: Desnudo sentado a Selva. Celkový počet prohlídek: 7 600 (7 400 profil umělce, 200 děl). Nárůst o 188% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Říj 2026 (4 900 návštěv). Jazyky: španělsky (83%), anglicky (9%) a bulharsky (2%). Země: Nikaragua (76%), Spojené státy americké (11%) a Bulharsko (2%). Rozdělení zařízení: telefony (57%), počítače (39%) a tablety (4%). Zaznamenaná preference: Prohlášení (Kontrast), 38% návštěv pro 14% katalogu.
Top 8 děl umělce Armando Morales podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Armando Morales.
-
1
Mujeres en el agua, 1970
500 návštěv · 19,2%
-
2
Title translation: Desnudo sentado, 1972
500 návštěv · 19,2%
-
3
Selva
400 návštěv · 15,4%
-
4
Tauromaquia X
400 návštěv · 15,4%
-
5
Adiós a Sandino IV
300 návštěv · 11,5%
-
6
Pescadoras II
300 návštěv · 11,5%
-
7
Fruit
100 návštěv · 3,8%
-
8
Circus
100 návštěv · 3,8%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Armando Morales?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 200 |
| Srp 2026 | 400 | 0 |
| Zář 2026 | 1 700 | 0 |
| Říj 2026 | 4 900 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Armando Morales?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Armando Morales si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 27,3% | 11,5% |
| Měkké stínění | 50,0% | 50,0% |
| Střední jas | 13,6% | 19,2% |
| Jasná rovnováha | 9,1% | 19,2% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 81,8% | 80,8% |
| Jemné odstíny | 13,6% | 19,2% |
| Vyvážená jemnost | 4,5% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 81,8% | 80,8% |
| Vyvážená | 18,2% | 19,2% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 36,4% | 0,0% |
| Jemný | 22,7% | 30,8% |
| Vyvážený | 13,6% | 11,5% |
| Výrazný | 13,6% | 19,2% |
| Prohlášení | 13,6% | 38,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 36,4% | 26,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 18,2% | 38,5% |
| Vyvážená harmonie | 13,6% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 27,3% | 34,6% |
| Jednotná paleta | 4,5% | 0,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Armando Morales?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Title translation: Desnudo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Pescadoras II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adiós a Sandino IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mujeres en el agua | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Women | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of Male and Female To… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Women at the Beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Municipal Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jungle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rainforest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Armando Morales vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| telefony | 4 300 | 56,6% |
| počítače | 3 000 | 39,5% |
| tablety | 300 | 3,9% |
Jaké je rozdělení čtenářů Armando Morales podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 3 800 | 82,6% |
| anglicky | 400 | 8,7% |
| bulharsky | 100 | 2,2% |
| česky | 100 | 2,2% |
| italsky | 100 | 2,2% |
| portugalsky | 100 | 2,2% |
Jaká je denní čtenost Armando Morales včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 1 000 |
| po 19 Říj | 800 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 200 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 100 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 300 |
| st 28 Říj | 200 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 100 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 300 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Armando Morales: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Armando Morales má nejvíce prohlídek?
- Mujeres en el agua: 500 návštěv, 19% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 8.
Jaká je čtenost u Armando Morales?
- 7 600 návštěv za dvanáct měsíců (7 400 prohlídek profilu umělce, 200 prohlídek děl).
Je Armando Morales vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle telefony (57%), počítače (39%) a tablety (4%); nejvíce je jich telefony s podílem 57%.
Které jazyky se používají při prohlížení profilu Armando Morales?
- španělsky (83%), anglicky (9%) a bulharsky (2%); nejčastějším jazykem je španělsky s podílem 83%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Armando Morales?
- Ano, Prohlášení (Kontrast): 38% návštěv pro 14% katalogu.