Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Athos Bulcão na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Athos Bulcão: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Athos Bulcão, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Yellow Submarine, s 200 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 12% všech prohlídek. V pořadí následují Untitled a Untitled. Profil umělce byl otevřen 300krát a záznamy děl 1 100krát, celkem 1 400krát. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 1 100. Čtenáři vybírají Jasná barevná přítomnost (Nasycení barev) v 41% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 16%.
Athos Bulcão: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Athos Bulcão a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
0
1 100
Srp 2026
0
0
Zář 2026
300
0
Kdy jsou díla umělce Athos Bulcão vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Athos Bulcão?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Moderní minimalismus
27,3%
25,0%
Výrazné
18,2%
12,5%
Nostalgický
18,2%
12,5%
Minimalistický
9,1%
18,8%
Zemité tóny
4,5%
6,2%
Elegance
4,5%
6,2%
Hravý
4,5%
6,2%
Romantický
4,5%
6,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Energický
22,7%
25,0%
Reflektivní
18,2%
25,0%
Nostalgický
18,2%
18,8%
Klidná
18,2%
12,5%
Pokojný
9,1%
18,8%
Dramatický
4,5%
0,0%
Radostný
4,5%
0,0%
Hravý
4,5%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
0,0%
0,0%
Měkké stínění
18,8%
29,4%
Střední jas
37,5%
41,2%
Jasná rovnováha
21,9%
17,6%
Luminózní
21,9%
11,8%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
25,0%
0,0%
Jemné odstíny
21,9%
29,4%
Vyvážená jemnost
34,4%
29,4%
Jasná barevná přítomnost
15,6%
41,2%
Sytá barva
3,1%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
39,1%
20,0%
Zemité tóny
26,1%
30,0%
Tmavé tóny
13,0%
30,0%
Pastelové barvy
13,0%
10,0%
Přírodní motivy
4,3%
10,0%
Monochromní
4,3%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
28,1%
5,9%
Vyvážená
43,8%
41,2%
Živobylé
28,1%
52,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
9,4%
5,9%
Jemný
18,8%
17,6%
Vyvážený
12,5%
23,5%
Výrazný
6,2%
0,0%
Prohlášení
53,1%
52,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
31,2%
29,4%
Jemně promíchaná paleta
15,6%
5,9%
Vyvážená harmonie
6,2%
11,8%
Silná barevná jednotnost
12,5%
5,9%
Jednotná paleta
34,4%
47,1%
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Athos Bulcão měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Mask
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Yellow Submarine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Detail of Ventania panel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Visitation, 1st version…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je Athos Bulcão vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
200
100,0%
Kolik konzultací denně pro Athos Bulcão a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
Den
Návštěvy
st 23 Zář
0
čt 24 Zář
100
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
300
po 28 Zář
0
út 29 Zář
100
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj (předpověď)
0
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
O čtenářích umělce Athos Bulcão
Které dílo umělce Athos Bulcão je nejčastěji prohlíženo?
Na prvním místě Yellow Submarine s 200 návštěvami a 12% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Athos Bulcão na WikiOO.org?
1 400 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na profil umělce, 1 100 u děl.
Která díla Athos Bulcão odpovídají výběru čtenářů?
Díla označená jako Jasná barevná přítomnost (Nasycení barev) získávají 41% návštěv pro 16% katalogu.