Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Aubrey Beardsley na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Aubrey Beardsley: statistiky v kostce
Oscar Wilde at Work je nejvyhledávanějším dílem umělce Aubrey Beardsley: 400 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 6% celkového počtu. Často se také zajímali o: The Return of Tannhäuser to the Venusberg a Cover design to 'The Pierrot of the Minute'. Celkový počet prohlídek: 8 100 (2 300 profil umělce, 5 800 děl). Pokles o 14% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (5 300 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (91%), telefony (7%) a tablety (1%). Zaznamenaná preference: Zemité tóny (Barevná paleta), 16% návštěv pro 4% katalogu.
Top 10 děl umělce Aubrey Beardsley podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Aubrey Beardsley.
-
1
Oscar Wilde at Work
400 návštěv · 5,7%
-
2
The Return of Tannhäuser to the Venusberg
300 návštěv · 4,3%
-
3
Cover design to 'The Pierrot of the Minute', 1897
200 návštěv · 2,9%
-
4
The Burial of Salome
200 návštěv · 2,9%
-
5
Front Cover and spine of Le Morte Darthur
200 návštěv · 2,9%
-
6
Incipit Vita Nova
200 návštěv · 2,9%
-
7
Merlin and Nimue, 1894
200 návštěv · 2,9%
-
8
Publicity poster for 'The Yellow Book'
200 návštěv · 2,9%
-
9
Frontispiece for 'The Yellow Book: An Illustrated Quarterly', 1894
200 návštěv · 2,9%
-
10
Creation
200 návštěv · 2,9%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Aubrey Beardsley?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 1 500 | 3 800 |
| Srp 2026 | 200 | 1 200 |
| Zář 2026 | 600 | 600 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Aubrey Beardsley?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Aubrey Beardsley si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 8,0% | 15,7% |
| Střední jas | 14,0% | 18,6% |
| Jasná rovnováha | 24,0% | 25,7% |
| Luminózní | 54,0% | 40,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 96,0% | 82,9% |
| Jemné odstíny | 4,0% | 10,0% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 7,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 57,8% | 62,9% |
| Pastelové barvy | 37,8% | 17,7% |
| Zemité tóny | 4,4% | 16,1% |
| Tmavé tóny | 0,0% | 3,2% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 78,0% | 71,4% |
| Vyvážená | 22,0% | 21,4% |
| Živobylé | 0,0% | 7,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,0% | 4,3% |
| Jemný | 6,0% | 2,9% |
| Vyvážený | 2,0% | 4,3% |
| Výrazný | 2,0% | 4,3% |
| Prohlášení | 86,0% | 84,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 22,0% | 24,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,0% | 4,3% |
| Vyvážená harmonie | 2,0% | 5,7% |
| Silná barevná jednotnost | 14,0% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 58,0% | 51,4% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Aubrey Beardsley?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frontispiece for 'The Yello… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The cover of The Yellow Book | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Black Cape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| No. 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chopin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Nocturne of Chopin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| La Beale Isoud at Joyous Ga… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ali Baba in the Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tannhauser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Return of Tannhäuser to… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
Je Aubrey Beardsley vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 7 400 | 91,4% |
| telefony | 600 | 7,4% |
| tablety | 100 | 1,2% |
Jaké je rozdělení čtenářů Aubrey Beardsley podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| portugalsky | 200 | 50,0% |
| německy | 100 | 25,0% |
| nizozemsky | 100 | 25,0% |
Jaká je denní čtenost Aubrey Beardsley včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 200 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 200 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 200 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj | 200 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
Aubrey Beardsley: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Aubrey Beardsley má nejvíce prohlídek?
- Oscar Wilde at Work: 400 návštěv, 6% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Aubrey Beardsley?
- 8 100 návštěv za dvanáct měsíců (2 300 prohlídek profilu umělce, 5 800 prohlídek děl).
Je Aubrey Beardsley vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (91%), telefony (7%) a tablety (1%); nejvíce je jich počítače s podílem 91%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Aubrey Beardsley?
- Ano, Zemité tóny (Barevná paleta): 16% návštěv pro 4% katalogu.