Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Benjamin Barker Ii na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Benjamin Barker Ii: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Benjamin Barker Ii v databázi WikiOO.org stalo Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape: 400 prohlídek, což představuje 14% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich The Eagle Tower, Carnarvon Castle a View of Weston Church and Lansdown. Záznamy o umělci Benjamin Barker Ii byly prohlíženy celkem 3 200krát: 400krát u profilu umělce a 2 800krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací klesl o 100% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 3 000 návštěvami. Konzultace probíhá na počítače (100%). Čtenáři konzultují Vyvážená jemnost (Nasycení barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 46% návštěv oproti 30% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Benjamin Barker Ii
Díla umělce Benjamin Barker Ii seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape, 1816
400 návštěv · 14,3%
-
2
The Eagle Tower, Carnarvon Castle, 1802
200 návštěv · 7,1%
-
3
View of Weston Church and Lansdown
200 návštěv · 7,1%
-
4
Landscape, 1830
200 návštěv · 7,1%
-
5
Landscape in North Wales
200 návštěv · 7,1%
-
6
Mountain Valley with a Bridge
200 návštěv · 7,1%
-
7
A Tarn with Peasants and Cattle, 1833
100 návštěv · 3,6%
-
8
Welsh Landscape with a Bridge, 1803
100 návštěv · 3,6%
-
9
Landscape with a Waterfall
100 návštěv · 3,6%
-
10
River Landscape with a Waterfall
100 návštěv · 3,6%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Benjamin Barker Ii?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 2 600 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou díla umělce Benjamin Barker Ii vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Benjamin Barker Ii si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 18,0% | 17,9% |
| Měkké stínění | 42,0% | 46,4% |
| Střední jas | 36,0% | 32,1% |
| Jasná rovnováha | 4,0% | 3,6% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 40,0% | 32,1% |
| Jemné odstíny | 28,0% | 21,4% |
| Vyvážená jemnost | 30,0% | 46,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 81,6% | 75,0% |
| Neutrální tóny | 15,8% | 25,0% |
| Tmavé tóny | 2,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 54,0% | 46,4% |
| Vyvážená | 38,0% | 46,4% |
| Živobylé | 8,0% | 7,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 8,0% | 3,6% |
| Jemný | 8,0% | 10,7% |
| Vyvážený | 6,0% | 7,1% |
| Výrazný | 16,0% | 7,1% |
| Prohlášení | 62,0% | 71,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,0% | 21,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 14,3% |
| Vyvážená harmonie | 14,0% | 7,1% |
| Silná barevná jednotnost | 48,0% | 39,3% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 17,9% |
Která díla Benjamin Barker Ii jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mountain Landscape with Vie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishermen by a Stream in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Fishermen by a Stream in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tarn with Peasants and Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Alpine Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Landscape with a Wate… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape with Vie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Watermill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Wooded River Landscape wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chippenham Mill, Wiltshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení se používají k prohlížení profilu Benjamin Barker Ii?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 200 | 100,0% |
V jakých jazycích je Benjamin Barker Ii vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací Benjamin Barker Ii se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 200 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Benjamin Barker Ii
Která díla umělce Benjamin Barker Ii jsou nejčastěji prohlížena?
- Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape s 400 prohlédnutími (14% všech prohlídek Benjamin Barker Ii). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Benjamin Barker Ii vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 3 200krát za dvanáct měsíců: 400 na profilu umělce a 2 800 u záznamů děl.
Na jakých zařízeních je Benjamin Barker Ii vyhledáván?
- Profil Benjamin Barker Ii byl prohlížen na počítače (100%); počítače tvoří 100% všech prohlíženích.
Jaké díla umělce Benjamin Barker Ii čtenáři preferují?
- Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 46% návštěv oproti 30% v katalogu.