Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Betsy Graves Reyneau na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Betsy Graves Reyneau: statistiky v kostce
George Washington Carver je nejvyhledávanějším dílem umělce Betsy Graves Reyneau: 100 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 11% celkového počtu. Často se také zajímali o: Charles Richard Drew a Mary Mills. Celkový počet prohlídek: 900 (100 profil umělce, 800 děl). Pokles o 50% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (600 návštěv). Zaznamenaná preference: Výrazný (Kontrast), 44% návštěv pro 15% katalogu.
Top 9 děl umělce Betsy Graves Reyneau podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Betsy Graves Reyneau.
-
1
George Washington Carver, 1942
100 návštěv · 11,1%
-
2
Charles Richard Drew, 1953
100 návštěv · 11,1%
-
3
Mary Mills, 1952
100 návštěv · 11,1%
-
4
Lester B. Granger, 1951
100 návštěv · 11,1%
-
5
Richmond Barthe, 1946
100 návštěv · 11,1%
-
6
George Washington Carver, 1942
100 návštěv · 11,1%
-
7
Dr. Ralph Johnson Bunche, 1948
100 návštěv · 11,1%
-
8
William Ayers Campbell, 1944
100 návštěv · 11,1%
-
9
Joe Louis, 1946
100 návštěv · 11,1%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Betsy Graves Reyneau?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 600 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Betsy Graves Reyneau?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Betsy Graves Reyneau si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 7,7% | 0,0% |
| Střední jas | 38,5% | 22,2% |
| Jasná rovnováha | 46,2% | 55,6% |
| Luminózní | 7,7% | 22,2% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 76,9% | 88,9% |
| Jemné odstíny | 20,5% | 11,1% |
| Vyvážená jemnost | 2,6% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 79,5% | 88,9% |
| Vyvážená | 20,5% | 11,1% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 5,1% | 11,1% |
| Výrazný | 15,4% | 44,4% |
| Prohlášení | 79,5% | 44,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 41,0% | 55,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 20,5% | 11,1% |
| Vyvážená harmonie | 17,9% | 11,1% |
| Silná barevná jednotnost | 20,5% | 22,2% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Betsy Graves Reyneau?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| George Washington Carver | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Henry Hastie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Howard Thurman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peter Murray | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monroe Nathan Work | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles Spurgeon Johnson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Theodore Kenneth Lawless | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mordecai Wyatt Johnson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jane Mathilda Bolin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Channing Heggie Tobias | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Betsy Graves Reyneau podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Betsy Graves Reyneau včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 100 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Betsy Graves Reyneau: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Betsy Graves Reyneau má nejvíce prohlídek?
- George Washington Carver: 100 návštěv, 11% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 9.
Jaká je čtenost u Betsy Graves Reyneau?
- 900 návštěv za dvanáct měsíců (100 prohlídek profilu umělce, 800 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Betsy Graves Reyneau?
- Ano, Výrazný (Kontrast): 44% návštěv pro 15% katalogu.