Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Brian Hatton na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Brian Hatton: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Brian Hatton v databázi WikiOO.org stalo Self Portrait, in Hunting Kit: 300 prohlídek, což představuje 10% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Harvesting Towards Morehampton a Study of a Head. Záznamy o umělci Brian Hatton byly prohlíženy celkem 3 100krát: 500krát u profilu umělce a 2 600krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací vzrostl o 200% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 2 500 návštěvami. Konzultace probíhá na počítače (90%) a telefony (10%). Čtenáři konzultují Vyvážená (Intenzita barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 83% návštěv oproti 64% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Brian Hatton
Díla umělce Brian Hatton seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Self Portrait, in Hunting Kit, 1903
300 návštěv · 10,3%
-
2
Harvesting Towards Morehampton, 1910
200 návštěv · 6,9%
-
3
Study of a Head, 1908
200 návštěv · 6,9%
-
4
The Falcon, 1909
200 návštěv · 6,9%
-
5
Seated Nude, 1906
200 návštěv · 6,9%
-
6
Study of a River in Woods
200 návštěv · 6,9%
-
7
Jacob with Joseph's Coat, 1912
100 návštěv · 3,4%
-
8
Reclining Nude, 1912
100 návštěv · 3,4%
-
9
The Farm, Warham, Herefordshire, 1910
100 návštěv · 3,4%
-
10
The Lawns, Warham, Herefordshire, 1908
100 návštěv · 3,4%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Brian Hatton?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 300 | 2 200 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 200 |
Jak často jsou díla umělce Brian Hatton vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Brian Hatton si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 20,0% | 13,8% |
| Měkké stínění | 44,0% | 37,9% |
| Střední jas | 26,0% | 41,4% |
| Jasná rovnováha | 8,0% | 6,9% |
| Luminózní | 2,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 26,0% | 20,7% |
| Jemné odstíny | 26,0% | 24,1% |
| Vyvážená jemnost | 42,0% | 51,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 3,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 84,1% | 80,8% |
| Neutrální tóny | 11,4% | 15,4% |
| Tmavé tóny | 2,3% | 3,9% |
| Monochromní | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 28,0% | 17,2% |
| Vyvážená | 64,0% | 82,8% |
| Živobylé | 8,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 22,0% | 10,3% |
| Jemný | 20,0% | 27,6% |
| Vyvážený | 6,0% | 0,0% |
| Výrazný | 16,0% | 24,1% |
| Prohlášení | 36,0% | 37,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 2,0% | 13,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 3,5% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 42,0% | 31,0% |
| Jednotná paleta | 40,0% | 51,7% |
Která díla Brian Hatton jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| George Marshall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saddling Up | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reclining Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lugg Meadows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playing Draughts, the Artis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rotten Row, Sunday Morning… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacob with Joseph's Coat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Study of a Lane and Barn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Runaway Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George Marshall (1869–1950)… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení se používají k prohlížení profilu Brian Hatton?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 800 | 90,3% |
| telefony | 300 | 9,7% |
V jakých jazycích je Brian Hatton vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik konzultací Brian Hatton se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 200 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 200 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 200 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
Otázky týkající se čtenářů Brian Hatton
Která díla umělce Brian Hatton jsou nejčastěji prohlížena?
- Self Portrait, in Hunting Kit s 300 prohlédnutími (10% všech prohlídek Brian Hatton). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Brian Hatton vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 3 100krát za dvanáct měsíců: 500 na profilu umělce a 2 600 u záznamů děl.
Na jakých zařízeních je Brian Hatton vyhledáván?
- Profil Brian Hatton byl prohlížen na počítače (90%) a telefony (10%); počítače tvoří 90% všech prohlíženích.
Jaké díla umělce Brian Hatton čtenáři preferují?
- Vyvážená (Intenzita barev): 83% návštěv oproti 64% v katalogu.