Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Brother Lesueur (Eustache Le Sueur) na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Brother Lesueur (Eustache Le Sueur): přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Brother Lesueur (Eustache Le Sueur) v databázi WikiOO.org stalo The Muses: Clio, Euterpe and Thalia: 100 prohlídek, což představuje 20% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich The Muse Terpsichore a Christ Healing the Blind Man. Záznamy o umělci Brother Lesueur (Eustache Le Sueur) byly prohlíženy celkem 1 000krát: 600krát u profilu umělce a 400krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací klesl o 100% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 700 návštěvami. Čtenáři konzultují Výrazný (Kontrast) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 60% návštěv oproti 37% děl.
5 nejčastěji prohlížených děl umělce Brother Lesueur (Eustache Le Sueur)
Díla umělce Brother Lesueur (Eustache Le Sueur) seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
The Muses: Clio, Euterpe and Thalia, 1652
100 návštěv · 20,0%
-
2
The Muse Terpsichore, 1652
100 návštěv · 20,0%
-
3
Christ Healing the Blind Man
100 návštěv · 20,0%
-
4
Caligula Depositing The Ashes Of His Mother And Brother In The Tomb Of His Ancestors
100 návštěv · 20,0%
-
5
The Preaching of St. Paul at Ephesus, 1649
100 návštěv · 20,0%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Brother Lesueur (Eustache Le Sueur)?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 300 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou díla umělce Brother Lesueur (Eustache Le Sueur) vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Brother Lesueur (Eustache Le Sueur) si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Elegance | 33,3% | 33,3% |
| Klidná atmosféra | 22,2% | 33,3% |
| Dramatický | 22,2% | 33,3% |
| Eterický | 11,1% | 0,0% |
| Romantický | 11,1% | 0,0% |
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidná | 33,3% | 33,3% |
| Reflektivní | 11,1% | 33,3% |
| Duchovní | 11,1% | 33,3% |
| Dramatický | 11,1% | 0,0% |
| Eterický | 11,1% | 0,0% |
| Radostný | 11,1% | 0,0% |
| Pokojný | 11,1% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 36,8% | 40,0% |
| Měkké stínění | 47,4% | 60,0% |
| Střední jas | 15,8% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 15,8% | 20,0% |
| Jemné odstíny | 36,8% | 20,0% |
| Vyvážená jemnost | 42,1% | 60,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 5,3% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 26,3% | 40,0% |
| Vyvážená | 73,7% | 60,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 10,5% | 0,0% |
| Vyvážený | 10,5% | 20,0% |
| Výrazný | 36,8% | 60,0% |
| Prohlášení | 42,1% | 20,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,5% | 20,0% |
| Vyvážená harmonie | 21,1% | 20,0% |
| Silná barevná jednotnost | 68,4% | 60,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Která díla Brother Lesueur (Eustache Le Sueur) jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Muses: Melpomene, Erato… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Bruno Appearing to Comte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Presentation of the Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Muse Terpsichore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Muses: Clio, Euterpe an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Birth of Cupid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Preaching of St. Paul a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| St. Bruno Appearing to Comt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Gervase and St. Protase… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sleeping Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Brother Lesueur (Eustache Le Sueur) vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací Brother Lesueur (Eustache Le Sueur) se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 100 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 200 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 200 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Brother Lesueur (Eustache Le Sueur)
Která díla umělce Brother Lesueur (Eustache Le Sueur) jsou nejčastěji prohlížena?
- The Muses: Clio, Euterpe and Thalia s 100 prohlédnutími (20% všech prohlídek Brother Lesueur (Eustache Le Sueur)). Výše uvedené pořadí obsahuje 5 děl.
Kolikrát byl(a) Brother Lesueur (Eustache Le Sueur) vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 1 000krát za dvanáct měsíců: 600 na profilu umělce a 400 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Brother Lesueur (Eustache Le Sueur) čtenáři preferují?
- Výrazný (Kontrast): 60% návštěv oproti 37% v katalogu.