Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Carl Andre na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Carl Andre: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Carl Andre, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Equivalent VIII, s 600 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 23% všech prohlídek. V pořadí následují 37th Piece of Work a Cedar Piece. Profil umělce byl otevřen 200krát a záznamy děl 1 800krát, celkem 2 000krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet prohlídek klesl o 100%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 1 700. Čtenáři vybírají Střední jas (Jasnost světla) v 35% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 15%.
Carl Andre: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Carl Andre a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Equivalent VIII, 1966
600 návštěv · 23,1%
-
2
37th Piece of Work, 1969
300 návštěv · 11,5%
-
3
Cedar Piece, 1964
200 návštěv · 7,7%
-
4
Chain Well (Element Series), 1964
200 návštěv · 7,7%
-
5
Am Am Not Am Not Willing, 1972
200 návštěv · 7,7%
-
6
Untitled, 1963
100 návštěv · 3,8%
-
7
Magnesium-Zinc Plain, 1969
100 návštěv · 3,8%
-
8
THREE SACHEM, 1963
100 návštěv · 3,8%
-
9
hydrogenheliumlithiumberyliumboroncarbon, 1959
100 návštěv · 3,8%
-
10
Carl Andre, Fall, 1968
100 návštěv · 3,8%
Kdy byla konzultována záznam o Carl Andre?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 1 500 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Carl Andre vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Carl Andre?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,1% | 3,9% |
| Měkké stínění | 6,2% | 7,7% |
| Střední jas | 14,6% | 34,6% |
| Jasná rovnováha | 37,5% | 19,2% |
| Luminózní | 39,6% | 34,6% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 85,4% | 80,8% |
| Jemné odstíny | 10,4% | 11,5% |
| Vyvážená jemnost | 2,1% | 7,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,1% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 58,1% | 52,9% |
| Monochromní | 20,9% | 17,6% |
| Pastelové barvy | 14,0% | 29,4% |
| Zemité tóny | 4,7% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 81,2% | 80,8% |
| Vyvážená | 16,7% | 19,2% |
| Živobylé | 2,1% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 37,5% | 26,9% |
| Jemný | 25,0% | 7,7% |
| Vyvážený | 2,1% | 0,0% |
| Výrazný | 8,3% | 19,2% |
| Prohlášení | 27,1% | 46,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,5% | 11,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 16,7% | 23,1% |
| Vyvážená harmonie | 6,2% | 23,1% |
| Silná barevná jednotnost | 39,6% | 19,2% |
| Jednotná paleta | 25,0% | 23,1% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Carl Andre měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cedar Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spill (Scatter Piece) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Equivalent VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Copper Galaxy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chinati, December | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spatial Specificity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stone Field Sculpture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Steel Magnesium Plain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chain Well (Element Series) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Trabum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Carl Andre vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací denně pro Carl Andre a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 100 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 300 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 300 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Carl Andre
Které dílo umělce Carl Andre je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Equivalent VIII s 600 návštěvami a 23% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Carl Andre na WikiOO.org?
- 2 000 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na profil umělce, 1 800 u děl.
Která díla Carl Andre odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Střední jas (Jasnost světla) získávají 35% návštěv pro 15% katalogu.