Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Carlo Cignani na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Carlo Cignani: statistiky v kostce
Der Triumph Amors. Ol Auf Leinwand je nejvyhledávanějším dílem umělce Carlo Cignani: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 17% celkového počtu. Často se také zajímali o: Jupiter a Moise Sauve Des Eaux, Tableau Attribue A Carlo Cignani. Celkový počet prohlídek: 1 700 (500 profil umělce, 1 200 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 600 návštěv). Zaznamenaná preference: Romantický (Emoční náboj), 100% návštěv pro 40% katalogu.
Top 10 děl umělce Carlo Cignani podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Carlo Cignani.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Carlo Cignani?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
500
1 100
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
100
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Carlo Cignani?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Carlo Cignani si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
40,0%
0,0%
Elegance
20,0%
50,0%
Romantický
20,0%
50,0%
Klasické
20,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Romantický
40,0%
100,0%
Klidná
20,0%
0,0%
Dramatický
20,0%
0,0%
Závažný a tklivý
20,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
46,0%
38,9%
Měkké stínění
30,0%
33,3%
Střední jas
20,0%
27,8%
Jasná rovnováha
2,0%
0,0%
Luminózní
2,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
40,0%
27,8%
Jemné odstíny
26,0%
16,7%
Vyvážená jemnost
28,0%
44,4%
Jasná barevná přítomnost
6,0%
11,1%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
73,0%
72,2%
Tmavé tóny
10,8%
16,7%
Neutrální tóny
10,8%
5,6%
Monochromní
5,4%
5,6%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
54,0%
38,9%
Vyvážená
40,0%
50,0%
Živobylé
6,0%
11,1%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
30,0%
16,7%
Jemný
20,0%
16,7%
Vyvážený
14,0%
11,1%
Výrazný
14,0%
33,3%
Prohlášení
22,0%
22,2%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,0%
11,1%
Jemně promíchaná paleta
2,0%
5,6%
Vyvážená harmonie
10,0%
27,8%
Silná barevná jednotnost
34,0%
33,3%
Jednotná paleta
48,0%
22,2%
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Carlo Cignani?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Venus with Cherubs
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Joseph and Potiphar's Wife
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Charity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shepherd and Shepherdess
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Roman Caritas (Cimon and Pe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Marcello Malpig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mary with Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jupiter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Augustine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Chastity of Joseph
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaké je rozdělení čtenářů Carlo Cignani podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
česky
200
100,0%
Jaká je denní čtenost Carlo Cignani včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
100
pá 9 Říj
100
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
100
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
100
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
100
pá 30 Říj (předpověď)
100
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
100
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
100
pá 6 Lis (předpověď)
100
Carlo Cignani: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Carlo Cignani má nejvíce prohlídek?
Der Triumph Amors. Ol Auf Leinwand: 300 návštěv, 17% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Carlo Cignani?
1 700 návštěv za dvanáct měsíců (500 prohlídek profilu umělce, 1 200 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Carlo Cignani?
Ano, Romantický (Emoční náboj): 100% návštěv pro 40% katalogu.