Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Carlo Dolci na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Carlo Dolci: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Carlo Dolci v databázi WikiOO.org stalo Madona v slávě: 600 prohlídek, což představuje 17% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit a The Guardian Angel. Záznamy o umělci Carlo Dolci byly prohlíženy celkem 4 300krát: 1 000krát u profilu umělce a 3 300krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací vzrostl o 40% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 3 000 návštěvami. Konzultace probíhá na počítače (67%) a telefony (33%). Čtenáři konzultují Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 50% návštěv oproti 28% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Carlo Dolci
Díla umělce Carlo Dolci seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Madona v slávě, 1670
600 návštěv · 16,7%
-
2
The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit, 1630
400 návštěv · 11,1%
-
3
The Guardian Angel, 1675
400 návštěv · 11,1%
-
4
St Cecilia at the Organ, 1671
300 návštěv · 8,3%
-
5
Allegory of Patience
300 návštěv · 8,3%
-
6
St Mary Magdalene, 1644
200 návštěv · 5,6%
-
7
The Adoration of the Kings, 1649
200 návštěv · 5,6%
-
8
Vazec květin, 1662
200 návštěv · 5,6%
-
9
Self-Portrait, 1674
200 návštěv · 5,6%
-
10
Italian, ), 1616
200 návštěv · 5,6%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Carlo Dolci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 700 | 2 300 |
| Srp 2026 | 0 | 500 |
| Zář 2026 | 200 | 500 |
Jak často jsou díla umělce Carlo Dolci vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Carlo Dolci si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidná atmosféra | 54,5% | 50,0% |
| Elegance | 18,2% | 26,9% |
| Pokojný | 18,2% | 23,1% |
| Dramatický | 9,1% | 0,0% |
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Duchovní | 45,5% | 65,4% |
| Melancholický | 27,3% | 19,2% |
| Reflektivní | 18,2% | 7,7% |
| Klidná | 9,1% | 7,7% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 66,7% | 75,0% |
| Měkké stínění | 17,9% | 16,7% |
| Střední jas | 12,8% | 8,3% |
| Jasná rovnováha | 2,6% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 53,8% | 44,4% |
| Jemné odstíny | 25,6% | 44,4% |
| Vyvážená jemnost | 20,5% | 11,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 74,4% | 91,7% |
| Vyvážená | 25,6% | 8,3% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 12,8% | 16,7% |
| Jemný | 17,9% | 19,4% |
| Vyvážený | 17,9% | 25,0% |
| Výrazný | 17,9% | 19,4% |
| Prohlášení | 33,3% | 19,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 23,1% | 16,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 28,2% | 50,0% |
| Vyvážená harmonie | 12,8% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 33,3% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 2,6% | 0,0% |
Která díla Carlo Dolci jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vazec květin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Adoration of the Kings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Madona v slávě | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 200 |
| St Mary Magdalene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Guardian Angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Allegory of Patience | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Salome with the Head of St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Saint John the Evangelist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení se používají k prohlížení profilu Carlo Dolci?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 900 | 67,4% |
| telefony | 1 400 | 32,6% |
V jakých jazycích je Carlo Dolci vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací Carlo Dolci se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 200 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Carlo Dolci
Která díla umělce Carlo Dolci jsou nejčastěji prohlížena?
- Madona v slávě s 600 prohlédnutími (17% všech prohlídek Carlo Dolci). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Carlo Dolci vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 4 300krát za dvanáct měsíců: 1 000 na profilu umělce a 3 300 u záznamů děl.
Na jakých zařízeních je Carlo Dolci vyhledáván?
- Profil Carlo Dolci byl prohlížen na počítače (67%) a telefony (33%); počítače tvoří 67% všech prohlíženích.
Jaké díla umělce Carlo Dolci čtenáři preferují?
- Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev): 50% návštěv oproti 28% v katalogu.