Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Charles Angrand na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Charles Angrand: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Charles Angrand, které bylo nejčastěji prohlíženo, je The Harvesters, s 300 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 21% všech prohlídek. V pořadí následují The Guardian Of Turkeys a Portrait Of The Artist's Mother Sewing. Profil umělce byl otevřen 400krát a záznamy děl 1 300krát, celkem 1 700krát. Mezi Zář 2026 a Říj 2026 počet prohlídek klesl o 100%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 1 400. Čtenáři vybírají Tmavé tóny (Barevná paleta) v 30% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 8%.
Charles Angrand: 9 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Charles Angrand a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
The Harvesters
300 návštěv · 21,4%
-
2
The Guardian Of Turkeys
200 návštěv · 14,3%
-
3
Portrait Of The Artist's Mother Sewing
200 návštěv · 14,3%
-
4
Le Bucheron
200 návštěv · 14,3%
-
5
Mother And Child
100 návštěv · 7,1%
-
6
Le Pont de Pierre, Rouen
100 návštěv · 7,1%
-
7
Le Pont De Pierre In Rouen
100 návštěv · 7,1%
-
8
My Mother,
100 návštěv · 7,1%
-
9
Wheat
100 návštěv · 7,1%
Kdy byla konzultována záznam o Charles Angrand?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 1 000 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Charles Angrand vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Charles Angrand?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 23,8% | 28,6% |
| Měkké stínění | 9,5% | 14,3% |
| Střední jas | 28,6% | 35,7% |
| Jasná rovnováha | 33,3% | 14,3% |
| Luminózní | 4,8% | 7,1% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 38,1% | 42,9% |
| Jemné odstíny | 28,6% | 21,4% |
| Vyvážená jemnost | 4,8% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 23,8% | 35,7% |
| Sytá barva | 4,8% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 30,8% | 30,0% |
| Pastelové barvy | 30,8% | 20,0% |
| Neutrální tóny | 23,1% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 7,7% | 30,0% |
| Monochromní | 7,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 38,1% | 42,9% |
| Vyvážená | 28,6% | 14,3% |
| Živobylé | 33,3% | 42,9% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 23,8% | 28,6% |
| Jemný | 33,3% | 21,4% |
| Vyvážený | 28,6% | 35,7% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 14,3% | 14,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,3% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 28,6% | 50,0% |
| Vyvážená harmonie | 9,5% | 14,3% |
| Silná barevná jednotnost | 28,6% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 19,1% | 21,4% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Charles Angrand měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| My Mother, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Wheat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Pont De Pierre In Rouen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Le Pont de Pierre, Rouen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| A Couple In The Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Seine, Morning (Saint-O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| House under Olive Trees / H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Seamstresses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother And Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Charles Angrand vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací denně pro Charles Angrand a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Charles Angrand
Které dílo umělce Charles Angrand je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě The Harvesters s 300 návštěvami a 21% dotazů. Nad ním je zařazeno 9 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Charles Angrand na WikiOO.org?
- 1 700 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na profil umělce, 1 300 u děl.
Která díla Charles Angrand odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Tmavé tóny (Barevná paleta) získávají 30% návštěv pro 8% katalogu.