Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Charles Bell na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Charles Bell: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Charles Bell v databázi WikiOO.org stalo The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Wound of Thigh: 300 prohlídek, což představuje 18% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich The Wounded following the Battle of Corunna Tetanus Following Gunshot Wounds a The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Wound of Testes. Záznamy o umělci Charles Bell byly prohlíženy celkem 2 200krát: 1 200krát u profilu umělce a 1 000krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací vzrostl o 200% z Zář 2026 na Říj 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 1 500 návštěvami. Čtenáři konzultují Vyvážená harmonie (Harmonie barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 35% návštěv oproti 16% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Charles Bell
Díla umělce Charles Bell seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Wound of Thigh, 1809
300 návštěv · 17,6%
-
2
The Wounded following the Battle of Corunna Tetanus Following Gunshot Wounds, 1809
300 návštěv · 17,6%
-
3
The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Wound of Testes, 1809
200 návštěv · 11,8%
-
4
The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Wound of Chest, 1809
200 návštěv · 11,8%
-
5
Circus Act, 1995
100 návštěv · 5,9%
-
6
The Wounded following the Battle of Corunna Musket Ball Wound of Head, 1809
100 návštěv · 5,9%
-
7
The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Fracture of Shaft of Humerus, 1809
100 návštěv · 5,9%
-
8
The Wounded following the Battle of Corunna Bullet Wound of Skull, 1809
100 návštěv · 5,9%
-
9
The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Wound of Ankle Joint, 1809
100 návštěv · 5,9%
-
10
The Wounded following the Battle of Corunna Musket Ball Wound of Skull, 1809
100 návštěv · 5,9%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Charles Bell?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 600 | 900 |
| Srp 2026 | 200 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
| Říj 2026 | 300 | 0 |
Jak často jsou díla umělce Charles Bell vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Charles Bell si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 57,9% | 64,7% |
| Měkké stínění | 21,1% | 29,4% |
| Střední jas | 10,5% | 5,9% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 10,5% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 36,8% | 41,2% |
| Jemné odstíny | 36,8% | 29,4% |
| Vyvážená jemnost | 26,3% | 29,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 83,3% | 93,3% |
| Neutrální tóny | 11,1% | 6,7% |
| Pastelové barvy | 5,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 47,4% | 52,9% |
| Vyvážená | 52,6% | 47,1% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,3% | 5,9% |
| Jemný | 36,8% | 47,1% |
| Vyvážený | 15,8% | 5,9% |
| Výrazný | 5,3% | 11,8% |
| Prohlášení | 36,8% | 29,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 21,1% | 5,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 15,8% | 35,3% |
| Silná barevná jednotnost | 47,4% | 35,3% |
| Jednotná paleta | 10,5% | 23,5% |
Která díla Charles Bell jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (ARCVFK) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wounded following the B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Charles Bell vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| česky | 100 | 50,0% |
| litevsky | 100 | 50,0% |
Kolik konzultací Charles Bell se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 200 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Charles Bell
Která díla umělce Charles Bell jsou nejčastěji prohlížena?
- The Wounded following the Battle of Corunna Gunshot Wound of Thigh s 300 prohlédnutími (18% všech prohlídek Charles Bell). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Charles Bell vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 2 200krát za dvanáct měsíců: 1 200 na profilu umělce a 1 000 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Charles Bell čtenáři preferují?
- Vyvážená harmonie (Harmonie barev): 35% návštěv oproti 16% v katalogu.