Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Charles Spencelayh na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Charles Spencelayh: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Charles Spencelayh, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Smile, s 600 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 17% všech prohlídek. V pořadí následují The Laughing Parson a If They Were Real. Profil umělce byl otevřen 1 200krát a záznamy děl 3 300krát, celkem 4 500krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet konzultací vzrostl o 300%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 4 000. Čtenáři si prohlížejí záznamy na počítače (67%), tablety (29%) a telefony (4%). Čtenáři vybírají Jemné odstíny (Nasycení barev) v 50% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 36%.
Charles Spencelayh: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Charles Spencelayh a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Smile
600 návštěv · 16,7%
-
2
The Laughing Parson
500 návštěv · 13,9%
-
3
If They Were Real
300 návštěv · 8,3%
-
4
His Favourite
200 návštěv · 5,6%
-
5
A Cure For Everything
200 návštěv · 5,6%
-
6
Why War
200 návštěv · 5,6%
-
7
Vernon Spencelayh
200 návštěv · 5,6%
-
8
The Second Mrs Spencelayh
200 návštěv · 5,6%
-
9
The cause of all the trouble
100 návštěv · 2,8%
-
10
His Daily Ration
100 návštěv · 2,8%
Kdy byla konzultována záznam o Charles Spencelayh?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 1 100 | 2 900 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 400 |
Kdy jsou díla umělce Charles Spencelayh vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Charles Spencelayh?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 58,0% | 47,2% |
| Měkké stínění | 28,0% | 41,7% |
| Střední jas | 8,0% | 5,6% |
| Jasná rovnováha | 6,0% | 5,6% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 24,0% | 19,4% |
| Jemné odstíny | 36,0% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 24,0% | 11,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 16,0% | 19,4% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 68,3% | 62,5% |
| Tmavé tóny | 19,5% | 28,1% |
| Neutrální tóny | 9,8% | 9,4% |
| Monochromní | 2,4% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 46,0% | 44,4% |
| Vyvážená | 42,0% | 38,9% |
| Živobylé | 12,0% | 16,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 12,0% | 8,3% |
| Jemný | 30,0% | 27,8% |
| Vyvážený | 18,0% | 16,7% |
| Výrazný | 22,0% | 30,6% |
| Prohlášení | 18,0% | 16,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,0% | 2,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,0% | 16,7% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 16,7% |
| Silná barevná jednotnost | 46,0% | 58,3% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 5,6% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Charles Spencelayh měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A good tonic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cure For Everything | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| His Favourite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Alderman R. Gordon Brew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Scent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sure To Catch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| His Daily Ration | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henry Spencelayh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Patience | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení prohlídek Charles Spencelayh podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 000 | 66,7% |
| tablety | 1 300 | 28,9% |
| telefony | 200 | 4,4% |
V jakých jazycích je Charles Spencelayh vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací denně pro Charles Spencelayh a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Charles Spencelayh
Které dílo umělce Charles Spencelayh je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Smile s 600 návštěvami a 17% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Charles Spencelayh na WikiOO.org?
- 4 500 návštěv za dvanáct měsíců: 1 200 na profil umělce, 3 300 u děl.
Jaká zařízení používají čtenáři autora Charles Spencelayh?
- Používají počítače (67%), tablety (29%) a telefony (4%); počítače představuje 67% prohlídek.
Která díla Charles Spencelayh odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Jemné odstíny (Nasycení barev) získávají 50% návštěv pro 36% katalogu.