Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Charles Walter Stetson na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Charles Walter Stetson: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Charles Walter Stetson v databázi WikiOO.org stalo May Dance: 200 prohlídek, což představuje 50% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich An Easter Offering a The Listeners. Záznamy o umělci Charles Walter Stetson byly prohlíženy celkem 900krát: 600krát u profilu umělce a 300krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací vzrostl o 100% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 600 návštěvami. Čtenáři konzultují Tmavé tóny (Barevná paleta) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 100% návštěv oproti 40% děl.
3 nejčastěji prohlížených děl umělce Charles Walter Stetson
Díla umělce Charles Walter Stetson seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Charles Walter Stetson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 300 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 200 | 0 |
Jak často jsou díla umělce Charles Walter Stetson vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Charles Walter Stetson si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 77,8% | 100,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 22,2% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 33,3% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 44,4% | 75,0% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 22,2% | 25,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 40,0% | 100,0% |
| Zemité tóny | 20,0% | 0,0% |
| Monochromní | 20,0% | 0,0% |
| Neutrální tóny | 20,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 55,6% | 25,0% |
| Vyvážená | 33,3% | 75,0% |
| Živobylé | 11,1% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 11,1% | 0,0% |
| Jemný | 11,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 11,1% | 50,0% |
| Výrazný | 33,3% | 25,0% |
| Prohlášení | 33,3% | 25,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 33,3% | 75,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 33,3% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 33,3% | 0,0% |
Která díla Charles Walter Stetson jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Villa Falconieri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Magnolia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After the Bath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Easter Offering | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Listeners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| May Dance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Bathers by Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dancer Resting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled Village Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Charles Walter Stetson vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 100,0% |
Kolik konzultací Charles Walter Stetson se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 100 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Charles Walter Stetson
Která díla umělce Charles Walter Stetson jsou nejčastěji prohlížena?
- May Dance s 200 prohlédnutími (50% všech prohlídek Charles Walter Stetson). Výše uvedené pořadí obsahuje 3 děl.
Kolikrát byl(a) Charles Walter Stetson vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 900krát za dvanáct měsíců: 600 na profilu umělce a 300 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Charles Walter Stetson čtenáři preferují?
- Tmavé tóny (Barevná paleta): 100% návštěv oproti 40% v katalogu.