Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Clare Galloway na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Clare Galloway: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Clare Galloway, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Healing (Letting Go), s 200 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 17% všech prohlídek. V pořadí následují Domestic Alchemy (Pregnancy) a Family of Relationships. Profil umělce byl otevřen 400krát a záznamy děl 1 000krát, celkem 1 400krát. Mezi Zář 2026 a Říj 2026 počet konzultací vzrostl o 100%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 1 000. Čtenáři vybírají Luminózní (Jasnost světla) v 67% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 50%.
Clare Galloway: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Clare Galloway a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Healing (Letting Go), 2000
200 návštěv · 16,7%
-
2
Domestic Alchemy (Pregnancy), 2000
200 návštěv · 16,7%
-
3
Family of Relationships, 2000
100 návštěv · 8,3%
-
4
Self with Small Self (Red), 2005
100 návštěv · 8,3%
-
5
Sisters, 2000
100 návštěv · 8,3%
-
6
Affirmation, Protection, 2005
100 návštěv · 8,3%
-
7
Three Ancient Friends, 2000
100 návštěv · 8,3%
-
8
Forgiveness (Child and Old Man), 2000
100 návštěv · 8,3%
-
9
Healing (Protection), 2000
100 návštěv · 8,3%
-
10
Calling the Goddess, 1997
100 návštěv · 8,3%
Kdy byla konzultována záznam o Clare Galloway?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 100 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
| Říj 2026 | 200 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Clare Galloway vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Clare Galloway?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 16,7% | 0,0% |
| Střední jas | 16,7% | 8,3% |
| Jasná rovnováha | 16,7% | 25,0% |
| Luminózní | 50,0% | 66,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 27,8% | 33,3% |
| Jemné odstíny | 22,2% | 25,0% |
| Vyvážená jemnost | 22,2% | 16,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 27,8% | 25,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 68,8% | 81,8% |
| Zemité tóny | 12,5% | 18,2% |
| Tmavé tóny | 12,5% | 0,0% |
| Monochromní | 6,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 22,2% | 33,3% |
| Vyvážená | 66,7% | 50,0% |
| Živobylé | 11,1% | 16,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 22,2% | 16,7% |
| Jemný | 16,7% | 16,7% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 5,6% | 16,7% |
| Prohlášení | 55,6% | 50,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 16,7% | 16,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 16,7% | 8,3% |
| Vyvážená harmonie | 16,7% | 8,3% |
| Silná barevná jednotnost | 38,9% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 11,1% | 16,7% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Clare Galloway měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Domestic Alchemy (Pregnancy) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Calling the Goddess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Healing (Protection) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forgiveness (Child and Old… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Healing (Letting Go) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Rebuilding the Body | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Ancient Friends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sisters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Couple (Blue Mountain) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dreams and Thoughts | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Clare Galloway vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| česky | 100 | 100,0% |
Kolik konzultací denně pro Clare Galloway a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 100 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Clare Galloway
Které dílo umělce Clare Galloway je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Healing (Letting Go) s 200 návštěvami a 17% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Clare Galloway na WikiOO.org?
- 1 400 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na profil umělce, 1 000 u děl.
Která díla Clare Galloway odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Luminózní (Jasnost světla) získávají 67% návštěv pro 50% katalogu.