Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Claude Joseph Bail na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Claude Joseph Bail: statistiky v kostce
The young flower seller je nejvyhledávanějším dílem umělce Claude Joseph Bail: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 19% celkového počtu. Často se také zajímali o: A Interior With Marken Girls Knitting a A Boy With Dogs And Kittens. Celkový počet prohlídek: 2 000 (600 profil umělce, 1 400 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 800 návštěv). Zaznamenaná preference: Ztlumené (Nasycení barev), 50% návštěv pro 36% katalogu.
Top 10 děl umělce Claude Joseph Bail podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Claude Joseph Bail.
-
1
The young flower seller
300 návštěv · 18,8%
-
2
A Interior With Marken Girls Knitting
200 návštěv · 12,5%
-
3
A Boy With Dogs And Kittens
200 návštěv · 12,5%
-
4
Kitchen Boy On A Cigarette Break
200 návštěv · 12,5%
-
5
Lettre De Son Pere
100 návštěv · 6,2%
-
6
Polishing The Copper
100 návštěv · 6,2%
-
7
La Menagere
100 návštěv · 6,2%
-
8
The young card players
100 návštěv · 6,2%
-
9
Interior Of A Breton Boulangerie
100 návštěv · 6,2%
-
10
The Sisters Of The Hospice De Beaune Saying
100 návštěv · 6,2%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Claude Joseph Bail?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 1 400 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Claude Joseph Bail?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Claude Joseph Bail si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 78,6% | 87,5% |
| Měkké stínění | 10,7% | 6,2% |
| Střední jas | 10,7% | 6,2% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 35,7% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 32,1% | 12,5% |
| Vyvážená jemnost | 17,9% | 31,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 14,3% | 6,2% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 53,6% | 56,2% |
| Vyvážená | 46,4% | 43,8% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,7% | 18,8% |
| Jemný | 17,9% | 12,5% |
| Vyvážený | 10,7% | 18,8% |
| Výrazný | 28,6% | 18,8% |
| Prohlášení | 32,1% | 31,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 3,6% | 12,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,3% | 25,0% |
| Vyvážená harmonie | 10,7% | 6,2% |
| Silná barevná jednotnost | 57,1% | 31,2% |
| Jednotná paleta | 14,3% | 25,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Claude Joseph Bail?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lettre De Son Pere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Boy With Dogs And Kittens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Polishing The Copper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Cook And The Pug | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Menagere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Apples With A Tankard And J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Denteliere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The pretty pastry cook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The evening meal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Seafood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Claude Joseph Bail podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Claude Joseph Bail včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 200 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj | 100 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
Claude Joseph Bail: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Claude Joseph Bail má nejvíce prohlídek?
- The young flower seller: 300 návštěv, 19% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Claude Joseph Bail?
- 2 000 návštěv za dvanáct měsíců (600 prohlídek profilu umělce, 1 400 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Claude Joseph Bail?
- Ano, Ztlumené (Nasycení barev): 50% návštěv pro 36% katalogu.