Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Claude Vignon na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Claude Vignon: statistiky v kostce
Flora je nejvyhledávanějším dílem umělce Claude Vignon: 500 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 46% celkového počtu. Často se také zajímali o: Croesus Receiving Tribute from a Lydian Peasant a Esther before Ahasuerus. Celkový počet prohlídek: 1 100 (100 profil umělce, 1 000 děl). Pokles o 80% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Zář 2026 (500 návštěv). Zaznamenaná preference: Radostný (Emoční náboj), 50% návštěv pro 4% katalogu.
Top 6 děl umělce Claude Vignon podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Claude Vignon.
-
1
Flora, 1630
500 návštěv · 45,5%
-
2
Croesus Receiving Tribute from a Lydian Peasant, 1629
200 návštěv · 18,2%
-
3
Esther before Ahasuerus, 1624
100 návštěv · 9,1%
-
4
A fight between two men is ended by a woman shooting an arro
100 návštěv · 9,1%
-
5
Mary Magdalene Comforted by an Angel, 1626
100 návštěv · 9,1%
-
6
St Philip Baptizing the Eunuch of Candace, 1638
100 návštěv · 9,1%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Claude Vignon?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 400 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 500 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Claude Vignon?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Claude Vignon si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Dramatický | 53,6% | 30,0% |
| Radostný | 3,6% | 50,0% |
| Duchovní | 14,3% | 10,0% |
| Závažný a tklivý | 14,3% | 0,0% |
| Záhadný | 3,6% | 10,0% |
| Reflektivní | 7,1% | 0,0% |
| Melancholický | 3,6% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 56,8% | 81,8% |
| Měkké stínění | 29,7% | 0,0% |
| Střední jas | 10,8% | 9,1% |
| Jasná rovnováha | 2,7% | 9,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 35,1% | 72,7% |
| Jemné odstíny | 48,6% | 27,3% |
| Vyvážená jemnost | 16,2% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 62,2% | 100,0% |
| Vyvážená | 37,8% | 0,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,4% | 9,1% |
| Jemný | 24,3% | 0,0% |
| Vyvážený | 27,0% | 18,2% |
| Výrazný | 21,6% | 45,5% |
| Prohlášení | 21,6% | 27,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 13,5% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,7% | 9,1% |
| Vyvážená harmonie | 18,9% | 54,5% |
| Silná barevná jednotnost | 51,3% | 27,3% |
| Jednotná paleta | 13,5% | 9,1% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Claude Vignon?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Esther before Ahasuerus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Lament of St. Peter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Vision of St Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lot and His Daughters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| the adoration by the kings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David with the Head of Goli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a young man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of François Langlo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ Before Pilate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Catherine Refusing to… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Claude Vignon podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Claude Vignon včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Claude Vignon: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Claude Vignon má nejvíce prohlídek?
- Flora: 500 návštěv, 46% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 6.
Jaká je čtenost u Claude Vignon?
- 1 100 návštěv za dvanáct měsíců (100 prohlídek profilu umělce, 1 000 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Claude Vignon?
- Ano, Radostný (Emoční náboj): 50% návštěv pro 4% katalogu.