Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Constant Dutilleux na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Constant Dutilleux: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Constant Dutilleux, které bylo nejčastěji prohlíženo, je PAYSAGE AVEC UNE MAISON, s 200 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 33% všech prohlídek. V pořadí následují LE PRE LARCHER EN FORET DE FONTAINEBLEAU a HETRAIE DANS LA FORET DE FONTAINEBLEAU. Profil umělce byl otevřen 200krát a záznamy děl 600krát, celkem 800krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet prohlídek klesl o 100%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 500. Čtenáři vybírají Měkké stínění (Jasnost světla) v 83% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 50%.
Constant Dutilleux: 5 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Constant Dutilleux a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
Kdy byla konzultována záznam o Constant Dutilleux?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 300 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Constant Dutilleux vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Constant Dutilleux?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 20,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 50,0% | 83,3% |
| Střední jas | 20,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 10,0% | 16,7% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 20,0% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 40,0% | 50,0% |
| Vyvážená jemnost | 40,0% | 50,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 40,0% | 16,7% |
| Vyvážená | 60,0% | 83,3% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 10,0% | 16,7% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 20,0% | 16,7% |
| Prohlášení | 70,0% | 66,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 100,0% | 100,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Constant Dutilleux měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PINS ET BOULEAUX FORET DE F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'ENFANT AU PAPILLON | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PAYSAGE AVEC UNE MAISON | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| LE PRE LARCHER EN FORET DE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| SOUVENIR DE HOLLANDE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PAYSAGE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HETRAIE DANS LA FORET DE FO… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| PAYSAGE, ETUDE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Jeune garçon allongé dans l… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| LE PORT DE DUNKERQUE, MAREE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Constant Dutilleux vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 300 | 100,0% |
Kolik konzultací denně pro Constant Dutilleux a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 300 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 400 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 500 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 600 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Constant Dutilleux
Které dílo umělce Constant Dutilleux je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě PAYSAGE AVEC UNE MAISON s 200 návštěvami a 33% dotazů. Nad ním je zařazeno 5 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Constant Dutilleux na WikiOO.org?
- 800 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na profil umělce, 600 u děl.
Která díla Constant Dutilleux odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Měkké stínění (Jasnost světla) získávají 83% návštěv pro 50% katalogu.