Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce David Davidovič Burliuk na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
David Davidovič Burliuk: statistiky v kostce
Eilshemius in his Studio je nejvyhledávanějším dílem umělce David Davidovič Burliuk: 1 000 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 6% celkového počtu. Často se také zajímali o: Peasant and horse a Orchestra. Celkový počet prohlídek: 15 200 (1 300 profil umělce, 13 900 děl). Pokles o 87% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (12 300 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (95%), telefony (5%) a tablety (1%). Zaznamenaná preference: Jemné odstíny (Nasycení barev), 41% návštěv pro 26% katalogu.
Top 10 děl umělce David Davidovič Burliuk podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora David Davidovič Burliuk.
-
1
Eilshemius in his Studio, 1935
1 000 návštěv · 6,1%
-
2
Peasant and horse, 1910
500 návštěv · 3,0%
-
3
Orchestra, 1957
500 návštěv · 3,0%
-
4
New York
500 návštěv · 3,0%
-
5
A horse-lightning, 1907
300 návštěv · 1,8%
-
6
Majorca, Spain
300 návštěv · 1,8%
-
7
Still life with roses and fruits, 1933
200 návštěv · 1,2%
-
8
View of the Water (Rural landscape with a lake), 1947
200 návštěv · 1,2%
-
9
Fifty-thousand-years-old woman on Mars, 1922
200 návštěv · 1,2%
-
10
Composition with sickle, 1917
200 návštěv · 1,2%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu David Davidovič Burliuk?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 300 |
| Čec 2026 | 500 | 11 800 |
| Srp 2026 | 500 | 1 800 |
| Zář 2026 | 300 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce David Davidovič Burliuk?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl David Davidovič Burliuk si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,0% | 6,7% |
| Měkké stínění | 30,0% | 25,4% |
| Střední jas | 38,0% | 39,4% |
| Jasná rovnováha | 14,0% | 26,1% |
| Luminózní | 6,0% | 2,4% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 14,0% | 4,2% |
| Jemné odstíny | 26,0% | 40,6% |
| Vyvážená jemnost | 44,0% | 34,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 16,0% | 19,4% |
| Sytá barva | 0,0% | 1,2% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 31,4% | 41,6% |
| Zemité tóny | 34,3% | 36,5% |
| Tmavé tóny | 31,4% | 21,9% |
| Pastelové barvy | 2,9% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 16,0% | 6,7% |
| Vyvážená | 62,0% | 67,3% |
| Živobylé | 22,0% | 26,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,0% | 7,3% |
| Jemný | 20,0% | 20,0% |
| Vyvážený | 22,0% | 11,5% |
| Výrazný | 32,0% | 32,1% |
| Prohlášení | 22,0% | 29,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 44,0% | 49,7% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 20,0% |
| Vyvážená harmonie | 22,0% | 11,5% |
| Silná barevná jednotnost | 18,0% | 15,2% |
| Jednotná paleta | 6,0% | 3,6% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce David Davidovič Burliuk?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tea Time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of poet-futurist W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| I see the artist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The stand | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Woman with a duck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with roses and f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Woman in Yellow Dress with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Eilshemius in his Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 |
| Black Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je David Davidovič Burliuk vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 14 400 | 94,7% |
| telefony | 700 | 4,6% |
| tablety | 100 | 0,7% |
Jaké je rozdělení čtenářů David Davidovič Burliuk podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost David Davidovič Burliuk včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 100 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 500 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 400 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 400 |
| út 13 Říj | 200 |
| st 14 Říj (předpověď) | 300 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 600 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 300 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 700 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 300 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 700 |
| út 3 Lis (předpověď) | 200 |
David Davidovič Burliuk: nejčastější dotazy
Které dílo umělce David Davidovič Burliuk má nejvíce prohlídek?
- Eilshemius in his Studio: 1 000 návštěv, 6% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u David Davidovič Burliuk?
- 15 200 návštěv za dvanáct měsíců (1 300 prohlídek profilu umělce, 13 900 prohlídek děl).
Je David Davidovič Burliuk vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (95%), telefony (5%) a tablety (1%); nejvíce je jich počítače s podílem 95%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od David Davidovič Burliuk?
- Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 41% návštěv pro 26% katalogu.