Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce David Muirhead na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
David Muirhead: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem David Muirhead v databázi WikiOO.org stalo Estuary of the Thames: 300 prohlídek, což představuje 19% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Hans Friedrich Gadow a Chepstow Castle. Záznamy o umělci David Muirhead byly prohlíženy celkem 2 500krát: 1 100krát u profilu umělce a 1 400krát u záznamů jednotlivých děl. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 1 600 návštěvami. Čtenáři konzultují Elegance (Atmosféra) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 50% návštěv oproti 25% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce David Muirhead
Díla umělce David Muirhead seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Estuary of the Thames, 1923
300 návštěv · 18,8%
-
2
Hans Friedrich Gadow, 1919
300 návštěv · 18,8%
-
3
Chepstow Castle, 1925
200 návštěv · 12,5%
-
4
Girl at the Mirror, 1928
200 návštěv · 12,5%
-
5
Girl with a Mandolin, 1910
100 návštěv · 6,2%
-
6
The Harbour, Stonehaven
100 návštěv · 6,2%
-
7
A Yorkshire River, Summer, 1928
100 návštěv · 6,2%
-
8
River Scene with Castle
100 návštěv · 6,2%
-
9
A River Scene
100 návštěv · 6,2%
-
10
Storm over Wide Country
100 návštěv · 6,2%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce David Muirhead?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 0 |
| Čec 2026 | 800 | 800 |
| Srp 2026 | 100 | 400 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jak často jsou díla umělce David Muirhead vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce David Muirhead si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nostalgický | 50,0% | 50,0% |
| Elegance | 25,0% | 50,0% |
| Klasické | 25,0% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 22,0% | 37,5% |
| Měkké stínění | 38,0% | 12,5% |
| Střední jas | 16,0% | 18,8% |
| Jasná rovnováha | 24,0% | 31,2% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 48,0% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 30,0% | 37,5% |
| Vyvážená jemnost | 16,0% | 12,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 62,2% | 50,0% |
| Neutrální tóny | 35,1% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 2,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 52,0% | 50,0% |
| Vyvážená | 40,0% | 50,0% |
| Živobylé | 8,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 18,0% | 37,5% |
| Jemný | 22,0% | 18,8% |
| Vyvážený | 10,0% | 12,5% |
| Výrazný | 30,0% | 12,5% |
| Prohlášení | 20,0% | 18,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,0% | 18,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 6,2% |
| Silná barevná jednotnost | 46,0% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 26,0% | 25,0% |
Která díla David Muirhead jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Girl at the Mirror | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Portrait of a Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blue and Silver | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flatford Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flatford Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Avenue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lowland Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lowland Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames at Battersea, Lo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je David Muirhead vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací David Muirhead se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 300 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 400 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 500 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 600 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů David Muirhead
Která díla umělce David Muirhead jsou nejčastěji prohlížena?
- Estuary of the Thames s 300 prohlédnutími (19% všech prohlídek David Muirhead). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) David Muirhead vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 2 500krát za dvanáct měsíců: 1 100 na profilu umělce a 1 400 u záznamů děl.
Jaké díla umělce David Muirhead čtenáři preferují?
- Elegance (Atmosféra): 50% návštěv oproti 25% v katalogu.