Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce David T Hanson na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
David T Hanson: statistiky v kostce
Wasteland California Gulch, Leadville, Colorado je nejvyhledávanějším dílem umělce David T Hanson: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 25% celkového počtu. Často se také zajímali o: View from First Baptist Church of Colstrip Company Houses and Power Plant. October, 1984, from the series Colstip, Montana 1982 1985 a Coal Strip Mine, Power Plant and Waste Ponds. January, 1984 from the series Colstrip, Montana 1982 1985. Celkový počet prohlídek: 500 (0 profil umělce, 500 děl). Vrchol: Čec 2026 (500 návštěv). Zaznamenaná preference: Jemné odstíny (Nasycení barev), 75% návštěv pro 55% katalogu.
Top 7 děl umělce David T Hanson podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora David T Hanson.
-
1
Wasteland California Gulch, Leadville, Colorado, 1986
200 návštěv · 25,0%
-
2
View from First Baptist Church of Colstrip Company Houses and Power Plant. October, 1984, from the series Colstip, Montana 1982 1985, 1984
100 návštěv · 12,5%
-
3
Coal Strip Mine, Power Plant and Waste Ponds. January, 1984 from the series Colstrip, Montana 1982 1985, 1984
100 návštěv · 12,5%
-
4
B and R Village Mobile Home Park and Burlington Northern Coal Train. June 1984, from the series Colstrip, Montana 1982 1985, 1984
100 návštěv · 12,5%
-
5
Coal Storage Area and Railroad Tipple. October 1984, from the series Colstrip, Montana 1982 1985, 1984
100 návštěv · 12,5%
-
6
Colstrip, Montana View from Sarpy Creek Road New Mine Area and Spoil Piles, 1985
100 návštěv · 12,5%
-
7
Waste Pond, Colstrip, Montana, 1984
100 návštěv · 12,5%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu David T Hanson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce David T Hanson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl David T Hanson si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 63,6% | 75,0% |
| Jasná rovnováha | 36,4% | 25,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 45,5% | 25,0% |
| Jemné odstíny | 54,5% | 75,0% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 18,2% | 12,5% |
| Vyvážená | 81,8% | 87,5% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 18,2% | 12,5% |
| Vyvážený | 9,1% | 12,5% |
| Výrazný | 27,3% | 37,5% |
| Prohlášení | 45,5% | 37,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 36,4% | 25,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 54,5% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 9,1% | 25,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce David T Hanson?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Colstrip, Montana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wasteland California Gulch,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waste Pond, Colstrip, Monta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Colstrip, Montana View from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Colstrip, Montana Burtco R.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wasteland Baxter Union Paci… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coal Storage Area and Railr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| B and R Village Mobile Home… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Coal Strip Mine, Power Plan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| View from First Baptist Chu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů David T Hanson podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost David T Hanson včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
David T Hanson: nejčastější dotazy
Které dílo umělce David T Hanson má nejvíce prohlídek?
- Wasteland California Gulch, Leadville, Colorado: 200 návštěv, 25% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 7.
Jaká je čtenost u David T Hanson?
- 500 návštěv za dvanáct měsíců (0 prohlídek profilu umělce, 500 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od David T Hanson?
- Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 75% návštěv pro 55% katalogu.