Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Duncan Grant na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Duncan Grant: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Duncan Grant v databázi WikiOO.org stalo Bea Howe: 300 prohlídek, což představuje 3% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Julian Bell Reading a Farm In Sussex. Záznamy o umělci Duncan Grant byly prohlíženy celkem 9 800krát: 2 600krát u profilu umělce a 7 200krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací vzrostl o 9% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 7 300 návštěvami. Konzultace probíhá na počítače (78%), telefony (18%) a tablety (4%). Čtenáři konzultují Měkké stínění (Jasnost světla) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 40% návštěv oproti 30% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Duncan Grant
Díla umělce Duncan Grant seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Bea Howe
300 návštěv · 3,2%
-
2
Julian Bell Reading
300 návštěv · 3,2%
-
3
Farm In Sussex
300 návštěv · 3,2%
-
4
Interior At Gordon Square
200 návštěv · 2,1%
-
5
Vanessa Bell, Nee Stephen -
200 návštěv · 2,1%
-
6
Still Life, Asheham House
200 návštěv · 2,1%
-
7
Walled Garden At Charleston, East Sussex
200 návštěv · 2,1%
-
8
Still Life With Guitar
200 návštěv · 2,1%
-
9
Katherine Cox
200 návštěv · 2,1%
-
10
Flower Piece
200 návštěv · 2,1%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Duncan Grant?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 1 200 | 6 100 |
| Srp 2026 | 300 | 800 |
| Zář 2026 | 1 100 | 100 |
Jak často jsou díla umělce Duncan Grant vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Duncan Grant si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,0% | 9,5% |
| Měkké stínění | 30,0% | 40,0% |
| Střední jas | 28,0% | 24,2% |
| Jasná rovnováha | 24,0% | 13,7% |
| Luminózní | 8,0% | 12,6% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 14,0% | 14,7% |
| Jemné odstíny | 36,0% | 30,5% |
| Vyvážená jemnost | 34,0% | 34,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 16,0% | 20,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 44,2% | 50,7% |
| Neutrální tóny | 41,9% | 22,7% |
| Tmavé tóny | 9,3% | 18,7% |
| Pastelové barvy | 4,7% | 8,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 10,0% | 14,7% |
| Vyvážená | 70,0% | 62,1% |
| Živobylé | 20,0% | 23,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 32,0% | 14,7% |
| Jemný | 30,0% | 32,6% |
| Vyvážený | 4,0% | 12,6% |
| Výrazný | 20,0% | 22,1% |
| Prohlášení | 14,0% | 17,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,0% | 18,9% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,0% | 9,5% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 11,6% |
| Silná barevná jednotnost | 44,0% | 48,4% |
| Jednotná paleta | 24,0% | 11,6% |
Která díla Duncan Grant jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Parrot Tulips | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Desmond Maccarthy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Carrots | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of Flowers With… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior At Gordon Square | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life, The Blue China… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Decorated With A Still Life… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Angelica Playing The Violin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení se používají k prohlížení profilu Duncan Grant?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 7 600 | 77,6% |
| telefony | 1 800 | 18,4% |
| tablety | 400 | 4,1% |
V jakých jazycích je Duncan Grant vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 500 | 29,4% |
| španělsky | 400 | 23,5% |
| anglicky | 300 | 17,6% |
| italsky | 200 | 11,8% |
| dánsky | 100 | 5,9% |
| maďarsky | 100 | 5,9% |
| japonsky | 100 | 5,9% |
Kolik konzultací Duncan Grant se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 400 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 100 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 400 |
| po 5 Říj | 800 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 200 |
| so 10 Říj | 200 |
| ne 11 Říj | 200 |
| po 12 Říj | 700 |
| út 13 Říj | 500 |
| st 14 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 400 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 400 |
| po 19 Říj (předpověď) | 1 000 |
| út 20 Říj (předpověď) | 400 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 400 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 500 |
| po 26 Říj (předpověď) | 1 200 |
| út 27 Říj (předpověď) | 400 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 500 |
| so 31 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 600 |
| po 2 Lis (předpověď) | 1 400 |
| út 3 Lis (předpověď) | 500 |
Otázky týkající se čtenářů Duncan Grant
Která díla umělce Duncan Grant jsou nejčastěji prohlížena?
- Bea Howe s 300 prohlédnutími (3% všech prohlídek Duncan Grant). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Duncan Grant vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 9 800krát za dvanáct měsíců: 2 600 na profilu umělce a 7 200 u záznamů děl.
Na jakých zařízeních je Duncan Grant vyhledáván?
- Profil Duncan Grant byl prohlížen na počítače (78%), telefony (18%) a tablety (4%); počítače tvoří 78% všech prohlíženích.
Jaké díla umělce Duncan Grant čtenáři preferují?
- Měkké stínění (Jasnost světla): 40% návštěv oproti 30% v katalogu.