Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Édouard Manet na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Édouard Manet: statistiky v kostce
Olympie je nejvyhledávanějším dílem umělce Édouard Manet: 43 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 16% celkového počtu. Často se také zajímali o: A Bar at the Folies-Bergere a Le Déjeuner sur l'herbe. Celkový počet prohlídek: 295 000 (49 200 profil umělce, 245 800 děl). Nárůst o 30% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (160 200 návštěv). Jazyky: anglicky (23%), německy (13%) a polsky (13%). Země: Německo (26%), Švédsko (12%) a Írán (8%). Rozdělení zařízení: počítače (66%), telefony (31%) a tablety (3%). Zaznamenaná preference: Neutrální tóny (Barevná paleta), 45% návštěv pro 24% katalogu.
Top 10 děl umělce Édouard Manet podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Édouard Manet.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Édouard Manet?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
500
5 200
Čec 2026
13 000
147 200
Srp 2026
15 400
40 700
Zář 2026
20 300
52 700
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Édouard Manet?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Édouard Manet si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
16,3%
31,7%
Elegance
42,9%
25,4%
Nostalgický
2,0%
17,1%
Pokojný
20,4%
13,2%
Klidná atmosféra
14,3%
8,6%
Romantický
4,1%
1,6%
Klasické
0,0%
1,4%
Zemité tóny
0,0%
0,3%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
42,0%
25,8%
Melancholický
16,0%
21,5%
Dramatický
0,0%
17,2%
Klidná
12,0%
9,9%
Záhadný
4,0%
7,2%
Pokojný
8,0%
6,3%
Romantický
6,0%
5,4%
Závažný a tklivý
4,0%
2,7%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
18,0%
18,4%
Měkké stínění
38,0%
34,5%
Střední jas
32,0%
36,7%
Jasná rovnováha
4,0%
7,6%
Luminózní
8,0%
2,8%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
40,0%
52,5%
Jemné odstíny
36,0%
27,1%
Vyvážená jemnost
22,0%
19,2%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
1,2%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
61,8%
52,0%
Neutrální tóny
23,5%
44,6%
Tmavé tóny
11,8%
2,2%
Monochromní
2,9%
1,2%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
42,0%
35,8%
Vyvážená
48,0%
61,3%
Živobylé
10,0%
2,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
12,0%
3,8%
Jemný
14,0%
8,2%
Vyvážený
12,0%
8,4%
Výrazný
10,0%
20,1%
Prohlášení
52,0%
59,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
20,0%
20,9%
Jemně promíchaná paleta
20,0%
13,7%
Vyvážená harmonie
12,0%
15,3%
Silná barevná jednotnost
32,0%
42,7%
Jednotná paleta
16,0%
7,4%
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Édouard Manet?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Olympie
0
0
0
0
0
0
0
0
100
12 900
14 000
12 600
Le Déjeuner sur l'herbe
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4 900
3 300
5 500
A Bar at the Folies-Bergere
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5 500
4 200
8 200
Železnice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
700
1 700
Nana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
800
1 500
Oběd na louce
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
300
500
Ulice Mosniérská s vlajkami
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
800
700
Bar u Folies-Bergère
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
1 200
800
Hudba v Tuilerijském zahradu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
700
1 500
Jaro (Studie Ženy Demarsy)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
300
1 100
Je Édouard Manet vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
193 900
65,7%
telefony
91 200
30,9%
tablety
9 900
3,4%
Jaké je rozdělení čtenářů Édouard Manet podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
7 100
23,1%
německy
3 900
12,7%
polsky
3 900
12,7%
rusky
3 300
10,7%
italsky
2 600
8,5%
švédsky
1 700
5,5%
španělsky
1 500
4,9%
bulharsky
1 300
4,2%
francouzsky
1 000
3,3%
česky
600
2,0%
Jaká je denní čtenost Édouard Manet včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
út 22 Zář
3 700
st 23 Zář
4 200
čt 24 Zář
4 100
pá 25 Zář
2 600
so 26 Zář
4 000
ne 27 Zář
3 800
po 28 Zář
3 700
út 29 Zář
4 600
st 30 Zář
5 300
čt 1 Říj
5 800
pá 2 Říj
2 300
so 3 Říj
2 600
ne 4 Říj
4 600
po 5 Říj
4 100
út 6 Říj
7 100
st 7 Říj
3 900
čt 8 Říj
5 300
pá 9 Říj
3 600
so 10 Říj
4 100
ne 11 Říj
8 500
po 12 Říj
5 800
út 13 Říj (předpověď)
7 100
st 14 Říj (předpověď)
6 200
čt 15 Říj (předpověď)
7 100
pá 16 Říj (předpověď)
3 900
so 17 Říj (předpověď)
5 000
ne 18 Říj (předpověď)
7 800
po 19 Říj (předpověď)
6 300
út 20 Říj (předpověď)
7 900
st 21 Říj (předpověď)
6 800
čt 22 Říj (předpověď)
7 800
pá 23 Říj (předpověď)
4 300
so 24 Říj (předpověď)
5 500
ne 25 Říj (předpověď)
8 600
po 26 Říj (předpověď)
7 000
út 27 Říj (předpověď)
8 500
st 28 Říj (předpověď)
7 400
čt 29 Říj (předpověď)
8 400
pá 30 Říj (předpověď)
4 700
so 31 Říj (předpověď)
5 900
ne 1 Lis (předpověď)
9 300
po 2 Lis (předpověď)
7 500
Édouard Manet: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Édouard Manet má nejvíce prohlídek?
Olympie: 43 200 návštěv, 16% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Édouard Manet?
295 000 návštěv za dvanáct měsíců (49 200 prohlídek profilu umělce, 245 800 prohlídek děl).
Je Édouard Manet vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (66%), telefony (31%) a tablety (3%); nejvíce je jich počítače s podílem 66%.
Které jazyky se používají při prohlížení profilu Édouard Manet?
anglicky (23%), německy (13%) a polsky (13%); nejčastějším jazykem je anglicky s podílem 23%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Édouard Manet?
Ano, Neutrální tóny (Barevná paleta): 45% návštěv pro 24% katalogu.