Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Edward Armitage na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Edward Armitage: statistiky v kostce
Julian the Apostate Presiding at a Conference of Sectarians je nejvyhledávanějším dílem umělce Edward Armitage: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 18% celkového počtu. Často se také zajímali o: Sea urchins a Serf Emancipation. Celkový počet prohlídek: 1 900 (1 000 profil umělce, 900 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 300 návštěv). Zaznamenaná preference: Vyvážená jemnost (Nasycení barev), 45% návštěv pro 28% katalogu.
Top 8 děl umělce Edward Armitage podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Edward Armitage.
-
1
Julian the Apostate Presiding at a Conference of Sectarians, 1875
200 návštěv · 18,2%
-
2
Sea urchins, 1882
200 návštěv · 18,2%
-
3
Serf Emancipation, 1877
200 návštěv · 18,2%
-
4
The Festival of Esther, 1865
100 návštěv · 9,1%
-
5
Saint Simon, 1862
100 návštěv · 9,1%
-
6
A Dream of Fair Women (diptych, panel 1), 1870
100 návštěv · 9,1%
-
7
The Death of Nelson, 1848
100 návštěv · 9,1%
-
8
Hero, 1869
100 návštěv · 9,1%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Edward Armitage?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 800 |
| Srp 2026 | 200 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Edward Armitage?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Edward Armitage si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Závažný a tklivý | 33,3% | 50,0% |
| Radostný | 16,7% | 25,0% |
| Duchovní | 16,7% | 25,0% |
| Dramatický | 16,7% | 0,0% |
| Nadějný | 16,7% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 34,5% | 27,3% |
| Měkké stínění | 13,8% | 27,3% |
| Střední jas | 31,0% | 27,3% |
| Jasná rovnováha | 17,2% | 18,2% |
| Luminózní | 3,5% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 27,6% | 36,4% |
| Jemné odstíny | 41,4% | 18,2% |
| Vyvážená jemnost | 27,6% | 45,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 3,5% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 48,3% | 45,5% |
| Vyvážená | 48,3% | 54,5% |
| Živobylé | 3,5% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 13,8% | 9,1% |
| Jemný | 10,3% | 18,2% |
| Vyvážený | 20,7% | 36,4% |
| Výrazný | 13,8% | 9,1% |
| Prohlášení | 41,4% | 27,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 20,7% | 18,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 6,9% | 9,1% |
| Vyvážená harmonie | 17,2% | 27,3% |
| Silná barevná jednotnost | 51,7% | 45,5% |
| Jednotná paleta | 3,5% | 0,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Edward Armitage?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Festival of Esther | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Woman Taken in Adultery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Simon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Dawn of the first Easter Su… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Deputation to Faraday | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Julian the Apostate Presidi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Marmion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Nelson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Christian Martyr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hero | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Edward Armitage podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Edward Armitage včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 100 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Edward Armitage: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Edward Armitage má nejvíce prohlídek?
- Julian the Apostate Presiding at a Conference of Sectarians: 200 návštěv, 18% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 8.
Jaká je čtenost u Edward Armitage?
- 1 900 návštěv za dvanáct měsíců (1 000 prohlídek profilu umělce, 900 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Edward Armitage?
- Ano, Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 45% návštěv pro 28% katalogu.