Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Elizabeth Blackadderová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Elizabeth Blackadderová: statistiky v kostce
Cats and Orchids je nejvyhledávanějším dílem umělce Elizabeth Blackadderová: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 33% celkového počtu. Často se také zajímali o: Staffin, Skye a Chinese Circus Acrobats II. Celkový počet prohlídek: 1 100 (400 profil umělce, 700 děl). Vrchol: Čec 2026 (600 návštěv). Zaznamenaná preference: Živobylé (Intenzita barev), 56% návštěv pro 19% katalogu.
Top 6 děl umělce Elizabeth Blackadderová podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Elizabeth Blackadderová.
-
1
Cats and Orchids
300 návštěv · 33,3%
-
2
Staffin, Skye
200 návštěv · 22,2%
-
3
Chinese Circus Acrobats II, 2002
100 návštěv · 11,1%
-
4
The Right Honourable Eric Milligan (b.1951), Lord Provost of Edinburgh (1996–2003), 2007
100 návštěv · 11,1%
-
5
Tuscan Landscape
100 návštěv · 11,1%
-
6
Life Drawing
100 návštěv · 11,1%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Elizabeth Blackadderová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 400 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 200 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Elizabeth Blackadderová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Elizabeth Blackadderová si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 18,8% | 0,0% |
| Měkké stínění | 12,5% | 22,2% |
| Střední jas | 37,5% | 44,4% |
| Jasná rovnováha | 12,5% | 0,0% |
| Luminózní | 18,8% | 33,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 37,5% | 33,3% |
| Jemné odstíny | 31,2% | 33,3% |
| Vyvážená jemnost | 18,8% | 11,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,2% | 22,2% |
| Sytá barva | 6,2% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 41,7% | 37,5% |
| Tmavé tóny | 16,7% | 25,0% |
| Neutrální tóny | 33,3% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 8,3% | 37,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 37,5% | 22,2% |
| Vyvážená | 43,8% | 22,2% |
| Živobylé | 18,8% | 55,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 12,5% | 33,3% |
| Jemný | 37,5% | 44,4% |
| Vyvážený | 6,2% | 0,0% |
| Výrazný | 18,8% | 11,1% |
| Prohlášení | 25,0% | 11,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 31,2% | 22,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 18,8% | 11,1% |
| Vyvážená harmonie | 12,5% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 12,5% | 11,1% |
| Jednotná paleta | 25,0% | 55,6% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Elizabeth Blackadderová?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Church at Ericeira | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Life Drawing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flowers on a Blue Cloth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chinese Circus Acrobats II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Black Fan, Konchi in, Kyoto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Water Lilies and Koi Carp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir David Smith (b.1930) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Right Honourable Eric M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers and Red Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bridge over the Arnor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Elizabeth Blackadderová podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| Chinese | 100 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Elizabeth Blackadderová včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 200 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 500 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 200 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 500 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 300 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 500 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 300 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 600 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 400 |
Elizabeth Blackadderová: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Elizabeth Blackadderová má nejvíce prohlídek?
- Cats and Orchids: 300 návštěv, 33% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 6.
Jaká je čtenost u Elizabeth Blackadderová?
- 1 100 návštěv za dvanáct měsíců (400 prohlídek profilu umělce, 700 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Elizabeth Blackadderová?
- Ano, Živobylé (Intenzita barev): 56% návštěv pro 19% katalogu.