Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Emil Jacob Schindler na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Emil Jacob Schindler: statistiky v kostce
Grazing Cattle in Holland je nejvyhledávanějším dílem umělce Emil Jacob Schindler: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 20% celkového počtu. Často se také zajímali o: Flower Garden in Weissenkirchen a March Atmosphere Early Spring in the Vienna Woods. Celkový počet prohlídek: 2 900 (1 600 profil umělce, 1 300 děl). Pokles o 100% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (2 200 návštěv). Zaznamenaná preference: Vyvážená (Intenzita barev), 73% návštěv pro 52% katalogu.
Top 9 děl umělce Emil Jacob Schindler podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Emil Jacob Schindler.
-
1
Grazing Cattle in Holland, 1875
300 návštěv · 20,0%
-
2
Flower Garden in Weissenkirchen, 1879
200 návštěv · 13,3%
-
3
March Atmosphere Early Spring in the Vienna Woods, 1884
200 návštěv · 13,3%
-
4
Aus dem Prater (The Prater Gardens), 1870
200 návštěv · 13,3%
-
5
Motif from the Vienna Prater (Krieau), 1876
200 návštěv · 13,3%
-
6
Mountain Stream in the Ramau, 1868
100 návštěv · 6,7%
-
7
In the Garden at Schloss Niederweiden, 1885
100 návštěv · 6,7%
-
8
Embrace in the Forest
100 návštěv · 6,7%
-
9
Forest Path with Sheeps (also known as Waldweg mit Schafen), 1875
100 návštěv · 6,7%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Emil Jacob Schindler?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 100 |
| Čec 2026 | 1 100 | 1 100 |
| Srp 2026 | 300 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Emil Jacob Schindler?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Emil Jacob Schindler si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 8,7% | 6,7% |
| Měkké stínění | 26,1% | 20,0% |
| Střední jas | 43,5% | 33,3% |
| Jasná rovnováha | 21,7% | 40,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 39,1% | 40,0% |
| Jemné odstíny | 52,2% | 60,0% |
| Vyvážená jemnost | 8,7% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 43,5% | 26,7% |
| Vyvážená | 52,2% | 73,3% |
| Živobylé | 4,3% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 17,4% | 20,0% |
| Vyvážený | 4,3% | 13,3% |
| Výrazný | 13,0% | 6,7% |
| Prohlášení | 65,2% | 60,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,3% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 26,1% | 40,0% |
| Vyvážená harmonie | 13,0% | 20,0% |
| Silná barevná jednotnost | 30,4% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 26,1% | 6,7% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Emil Jacob Schindler?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mlýnská soutěska v Plankenb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Motif from the Prate Krieau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Stream in the Ramau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Kouření kačen v Pražerském… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gosau Mill near Ischl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonrise in the Prater Mead… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| February Atmosphere Early S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meadow in Hacking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest Month in Plankenberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grazing Cattle in Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Emil Jacob Schindler podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Emil Jacob Schindler včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Emil Jacob Schindler: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Emil Jacob Schindler má nejvíce prohlídek?
- Grazing Cattle in Holland: 300 návštěv, 20% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 9.
Jaká je čtenost u Emil Jacob Schindler?
- 2 900 návštěv za dvanáct měsíců (1 600 prohlídek profilu umělce, 1 300 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Emil Jacob Schindler?
- Ano, Vyvážená (Intenzita barev): 73% návštěv pro 52% katalogu.