Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Emile Eisman Semenovsky na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Emile Eisman Semenovsky: statistiky v kostce
Leisure Moments je nejvyhledávanějším dílem umělce Emile Eisman Semenovsky: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 14% celkového počtu. Často se také zajímali o: A Languid Beauty a Girl with Hat. Celkový počet prohlídek: 1 500 (200 profil umělce, 1 300 děl). Vrchol: Čec 2026 (1 300 návštěv). Zaznamenaná preference: Jasná barevná přítomnost (Nasycení barev), 57% návštěv pro 20% katalogu.
Top 10 děl umělce Emile Eisman Semenovsky podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Emile Eisman Semenovsky.
-
1
Leisure Moments, 1890
200 návštěv · 14,3%
-
2
A Languid Beauty
200 návštěv · 14,3%
-
3
Girl with Hat
100 návštěv · 7,1%
-
4
Mädchenporträt
100 návštěv · 7,1%
-
5
Portrait Of A Woman In A White Head Scarf; And Portrait Of A Woman In A Red Tunic With Gold Trim
100 návštěv · 7,1%
-
6
A Languid Harem Beauty
100 návštěv · 7,1%
-
7
Jeune Fille Tenant Une Colombe. Huile Sur Panneau
100 návštěv · 7,1%
-
8
Ortrait Of A Spanish Woman
100 návštěv · 7,1%
-
9
An Oriental Beauty
100 návštěv · 7,1%
-
10
Elegant Woman with Hat
100 návštěv · 7,1%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Emile Eisman Semenovsky?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 1 200 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Emile Eisman Semenovsky?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Emile Eisman Semenovsky si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 16,0% | 21,4% |
| Měkké stínění | 28,0% | 21,4% |
| Střední jas | 38,0% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 16,0% | 7,1% |
| Luminózní | 2,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 20,0% | 21,4% |
| Jemné odstíny | 24,0% | 14,3% |
| Vyvážená jemnost | 36,0% | 7,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 20,0% | 57,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 54,4% | 38,5% |
| Tmavé tóny | 17,4% | 53,8% |
| Neutrální tóny | 28,3% | 7,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 20,0% | 21,4% |
| Vyvážená | 58,0% | 28,6% |
| Živobylé | 22,0% | 50,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,0% | 0,0% |
| Jemný | 16,0% | 14,3% |
| Vyvážený | 22,0% | 0,0% |
| Výrazný | 24,0% | 28,6% |
| Prohlášení | 32,0% | 57,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 14,3% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 7,1% |
| Silná barevná jednotnost | 46,0% | 42,9% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 35,7% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Emile Eisman Semenovsky?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marguerite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Maiden of Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gypsy Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leisure Moments | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Genre Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady in a Hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Parisian Beauty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Black Hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tea-time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Reclining Beauty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Emile Eisman Semenovsky podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Emile Eisman Semenovsky včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Emile Eisman Semenovsky: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Emile Eisman Semenovsky má nejvíce prohlídek?
- Leisure Moments: 200 návštěv, 14% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Emile Eisman Semenovsky?
- 1 500 návštěv za dvanáct měsíců (200 prohlídek profilu umělce, 1 300 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Emile Eisman Semenovsky?
- Ano, Jasná barevná přítomnost (Nasycení barev): 57% návštěv pro 20% katalogu.