Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Emmeline Deane na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Emmeline Deane: statistiky v kostce
Mountain Torrent, Haute Savoie, France je nejvyhledávanějším dílem umělce Emmeline Deane: 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 18% celkového počtu. Často se také zajímali o: Mary Agnes Smyth Pigott (1856–1947) a London Charwoman. Celkový počet prohlídek: 1 500 (500 profil umělce, 1 000 děl). Pokles o 40% mezi Zář 2026 a Říj 2026. Vrchol: Čec 2026 (500 návštěv). Zaznamenaná preference: Zemité tóny (Barevná paleta), 100% návštěv pro 71% katalogu.
Top 7 děl umělce Emmeline Deane podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Emmeline Deane.
-
1
Mountain Torrent, Haute Savoie, France, 1924
200 návštěv · 18,2%
-
2
Mary Agnes Smyth Pigott (1856–1947), 1893
200 návštěv · 18,2%
-
3
London Charwoman, 1931
200 návštěv · 18,2%
-
4
Anna Bilinska (1857–1893), 1884
200 návštěv · 18,2%
-
5
Sir Edmund Harry Elton (1846–1920), 8th Bt, Forming an Elton Ware Pot, 1891
100 návštěv · 9,1%
-
6
John Newman, 1889
100 návštěv · 9,1%
-
7
Mary Agnes Smyth Pigott, 1893
100 návštěv · 9,1%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Emmeline Deane?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 200 | 300 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 200 | 300 |
| Říj 2026 | 0 | 300 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Emmeline Deane?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Emmeline Deane si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 40,0% | 63,6% |
| Měkké stínění | 26,7% | 27,3% |
| Střední jas | 26,7% | 9,1% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 6,7% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 40,0% | 63,6% |
| Jemné odstíny | 40,0% | 18,2% |
| Vyvážená jemnost | 20,0% | 18,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 71,4% | 100,0% |
| Monochromní | 14,3% | 0,0% |
| Neutrální tóny | 14,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 46,7% | 63,6% |
| Vyvážená | 46,7% | 27,3% |
| Živobylé | 6,7% | 9,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 26,7% | 36,4% |
| Jemný | 33,3% | 27,3% |
| Vyvážený | 6,7% | 0,0% |
| Výrazný | 13,3% | 18,2% |
| Prohlášení | 20,0% | 18,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 13,3% | 18,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 20,0% | 27,3% |
| Silná barevná jednotnost | 46,7% | 36,4% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 18,2% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Emmeline Deane?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anna Bilinska (1857–1893) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| London Charwoman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Sir Edmund Harry Elton, 8th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cecil Hugh Smyth Pigott (18… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Edmund Harry Elton (184… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| John Newman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary Agnes Smyth Pigott | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Mary Agnes Smyth Pigott (18… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Torrent, Haute Sav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Garden at Rezzolla, Pug… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Emmeline Deane podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Emmeline Deane včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 16 Říj | 400 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
Emmeline Deane: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Emmeline Deane má nejvíce prohlídek?
- Mountain Torrent, Haute Savoie, France: 200 návštěv, 18% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 7.
Jaká je čtenost u Emmeline Deane?
- 1 500 návštěv za dvanáct měsíců (500 prohlídek profilu umělce, 1 000 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Emmeline Deane?
- Ano, Zemité tóny (Barevná paleta): 100% návštěv pro 71% katalogu.