Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ernest Hamlin Baker na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Ernest Hamlin Baker: statistiky v kostce
Heinrich Himmler je nejvyhledávanějším dílem umělce Ernest Hamlin Baker: 300 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 16% celkového počtu. Často se také zajímali o: J. Robert Oppenheimer a Erwin Rommel. Celkový počet prohlídek: 1 600 (100 profil umělce, 1 500 děl). Pokles o 100% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (1 200 návštěv). Zaznamenaná preference: Silná barevná jednotnost (Harmonie barev), 84% návštěv pro 48% katalogu.
Top 10 děl umělce Ernest Hamlin Baker podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Ernest Hamlin Baker.
-
1
Heinrich Himmler, 1945
300 návštěv · 15,8%
-
2
J. Robert Oppenheimer, 1948
200 návštěv · 10,5%
-
3
Erwin Rommel, 1942
200 návštěv · 10,5%
-
4
Raymond A. Spruance, 1944
200 návštěv · 10,5%
-
5
William J. Levitt, 1950
100 návštěv · 5,3%
-
6
John L. Lewis, 1946
100 návštěv · 5,3%
-
7
Omar Nelson Bradley, 1944
100 návštěv · 5,3%
-
8
Sir Winston Churchill, 1949
100 návštěv · 5,3%
-
9
James O. Eastland, 1956
100 návštěv · 5,3%
-
10
Bernard Montgomery, 1944
100 návštěv · 5,3%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Ernest Hamlin Baker?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 100 | 1 100 |
| Srp 2026 | 0 | 300 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Ernest Hamlin Baker?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Ernest Hamlin Baker si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 6,5% | 15,8% |
| Střední jas | 41,3% | 31,6% |
| Jasná rovnováha | 43,5% | 47,4% |
| Luminózní | 8,7% | 5,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 23,9% | 42,1% |
| Jemné odstíny | 28,3% | 5,3% |
| Vyvážená jemnost | 41,3% | 36,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,5% | 15,8% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 61,4% | 43,8% |
| Zemité tóny | 31,8% | 43,8% |
| Tmavé tóny | 6,8% | 12,5% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 6,5% | 21,1% |
| Vyvážená | 67,4% | 42,1% |
| Živobylé | 26,1% | 36,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,2% | 0,0% |
| Jemný | 2,2% | 5,3% |
| Vyvážený | 8,7% | 5,3% |
| Výrazný | 23,9% | 15,8% |
| Prohlášení | 63,0% | 73,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,7% | 5,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 15,2% | 10,5% |
| Vyvážená harmonie | 17,4% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 47,8% | 84,2% |
| Jednotná paleta | 10,9% | 0,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Ernest Hamlin Baker?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oveta Culp Hobby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| J. Robert Oppenheimer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| American Soldier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asa Philip Randolph | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heinrich Himmler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Francisco Franco | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Earl Kemp Long | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Erwin Rommel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Husband E. Kimmel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení čtenářů Ernest Hamlin Baker podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jaká je denní čtenost Ernest Hamlin Baker včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 100 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 200 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
Ernest Hamlin Baker: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Ernest Hamlin Baker má nejvíce prohlídek?
- Heinrich Himmler: 300 návštěv, 16% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Ernest Hamlin Baker?
- 1 600 návštěv za dvanáct měsíců (100 prohlídek profilu umělce, 1 500 prohlídek děl).
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Ernest Hamlin Baker?
- Ano, Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 84% návštěv pro 48% katalogu.