Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ernest Lawson na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Ernest Lawson: statistiky v kostce
Realization je nejvyhledávanějším dílem umělce Ernest Lawson: 400 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 5% celkového počtu. Často se také zajímali o: River Scene in Winter a High Bridge at Night, New York City. Celkový počet prohlídek: 9 000 (1 100 profil umělce, 7 900 děl). Vrchol: Čec 2026 (7 200 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (98%) a telefony (2%). Zaznamenaná preference: Výrazný (Kontrast), 39% návštěv pro 22% katalogu.
Top 10 děl umělce Ernest Lawson podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Ernest Lawson.
-
1
Realization
400 návštěv · 5,0%
-
2
River Scene in Winter, 1899
300 návštěv · 3,8%
-
3
High Bridge at Night, New York City, 1920
300 návštěv · 3,8%
-
4
The Bridge
300 návštěv · 3,8%
-
5
Red Roofs of Mosman
300 návštěv · 3,8%
-
6
Dunwoodie, Upper New York, 1910
200 návštěv · 2,5%
-
7
End of Winter - The Boathouse on the Harlem River, New York
200 návštěv · 2,5%
-
8
The Harlem River from High Bridge, 1894
200 návštěv · 2,5%
-
9
Spuyten Duyvil Creek, 1914
200 návštěv · 2,5%
-
10
Wet Night, Gramercy Park
200 návštěv · 2,5%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Ernest Lawson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 400 |
| Čec 2026 | 500 | 6 700 |
| Srp 2026 | 100 | 600 |
| Zář 2026 | 500 | 200 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Ernest Lawson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Ernest Lawson si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 2,5% |
| Měkké stínění | 20,0% | 11,2% |
| Střední jas | 30,0% | 43,8% |
| Jasná rovnováha | 40,0% | 40,0% |
| Luminózní | 6,0% | 2,5% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 44,0% | 35,0% |
| Jemné odstíny | 26,0% | 37,5% |
| Vyvážená jemnost | 22,0% | 15,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 8,0% | 12,5% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 61,5% | 60,0% |
| Zemité tóny | 25,6% | 27,3% |
| Tmavé tóny | 7,7% | 9,1% |
| Monochromní | 5,1% | 0,0% |
| Přírodní motivy | 0,0% | 1,8% |
| Pastelové barvy | 0,0% | 1,8% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 24,0% | 22,5% |
| Vyvážená | 58,0% | 58,8% |
| Živobylé | 18,0% | 18,8% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 18,0% | 6,2% |
| Jemný | 26,0% | 18,8% |
| Vyvážený | 10,0% | 11,2% |
| Výrazný | 22,0% | 38,8% |
| Prohlášení | 24,0% | 25,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 28,0% | 20,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 16,0% | 15,0% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 18,8% |
| Silná barevná jednotnost | 28,0% | 31,2% |
| Jednotná paleta | 16,0% | 15,0% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Ernest Lawson?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Washington Bridge, Harlem R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harlem Valley, Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Garden Umbrella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| New England Birches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Conneticut River Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dunwoodie, Upper New York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Harlem River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Approaching Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Scene in Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 | 0 |
Je Ernest Lawson vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 8 800 | 97,8% |
| telefony | 200 | 2,2% |
Jaké je rozdělení čtenářů Ernest Lawson podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 300 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Ernest Lawson včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 300 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 300 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 200 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 200 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 200 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Ernest Lawson: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Ernest Lawson má nejvíce prohlídek?
- Realization: 400 návštěv, 5% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Ernest Lawson?
- 9 000 návštěv za dvanáct měsíců (1 100 prohlídek profilu umělce, 7 900 prohlídek děl).
Je Ernest Lawson vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (98%) a telefony (2%); nejvíce je jich počítače s podílem 98%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Ernest Lawson?
- Ano, Výrazný (Kontrast): 39% návštěv pro 22% katalogu.