Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Floris Arntzenius na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Floris Arntzenius: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Floris Arntzenius v databázi WikiOO.org stalo floris market sun: 300 prohlídek, což představuje 11% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich The Daughter Of Breitenstein a Scala. Záznamy o umělci Floris Arntzenius byly prohlíženy celkem 3 100krát: 500krát u profilu umělce a 2 600krát u záznamů jednotlivých děl. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 2 100 návštěvami. Konzultace probíhá na počítače (90%) a telefony (10%). Čtenáři konzultují Jemné odstíny (Nasycení barev) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 70% návštěv oproti 52% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Floris Arntzenius
Díla umělce Floris Arntzenius seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
floris market sun
300 návštěv · 11,1%
-
2
The Daughter Of Breitenstein
200 návštěv · 7,4%
-
3
Scala
200 návštěv · 7,4%
-
4
The Fair
200 návštěv · 7,4%
-
5
Playing
200 návštěv · 7,4%
-
6
Prinsevinkenpark
200 návštěv · 7,4%
-
7
Repair Works
200 návštěv · 7,4%
-
8
Floris Spiegelstraat in Amsterdam Sun
100 návštěv · 3,7%
-
9
Mauritshuis In Den Haag
100 návštěv · 3,7%
-
10
Floris East indian cherry in pot Sun
100 návštěv · 3,7%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Floris Arntzenius?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 200 | 1 900 |
| Srp 2026 | 100 | 300 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
| Říj 2026 | 100 | 100 |
Jak často jsou díla umělce Floris Arntzenius vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Floris Arntzenius si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 18,0% | 25,9% |
| Měkké stínění | 22,0% | 29,6% |
| Střední jas | 28,0% | 37,0% |
| Jasná rovnováha | 30,0% | 7,4% |
| Luminózní | 2,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 40,0% | 11,1% |
| Jemné odstíny | 52,0% | 70,4% |
| Vyvážená jemnost | 8,0% | 18,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 40,0% | 29,6% |
| Vyvážená | 60,0% | 70,4% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 6,0% | 7,4% |
| Vyvážený | 8,0% | 0,0% |
| Výrazný | 10,0% | 14,8% |
| Prohlášení | 76,0% | 77,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 10,0% | 7,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 14,0% | 14,8% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 54,0% | 55,6% |
| Jednotná paleta | 16,0% | 22,2% |
Která díla Floris Arntzenius jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Scheveningen Beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seascape near Scheveningen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Liesje is Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Gerard Wildeboe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Frederik Pijper… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huurrijtuigen- Carriages In… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| floris horse and carriage s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| floris exposition in pulchr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení se používají k prohlížení profilu Floris Arntzenius?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Tabulka dat
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 800 | 90,3% |
| telefony | 300 | 9,7% |
V jakých jazycích je Floris Arntzenius vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 100 | 50,0% |
| švédsky | 100 | 50,0% |
Kolik konzultací Floris Arntzenius se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 100 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 100 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 100 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 100 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Floris Arntzenius
Která díla umělce Floris Arntzenius jsou nejčastěji prohlížena?
- floris market sun s 300 prohlédnutími (11% všech prohlídek Floris Arntzenius). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Floris Arntzenius vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 3 100krát za dvanáct měsíců: 500 na profilu umělce a 2 600 u záznamů děl.
Na jakých zařízeních je Floris Arntzenius vyhledáván?
- Profil Floris Arntzenius byl prohlížen na počítače (90%) a telefony (10%); počítače tvoří 90% všech prohlíženích.
Jaké díla umělce Floris Arntzenius čtenáři preferují?
- Jemné odstíny (Nasycení barev): 70% návštěv oproti 52% v katalogu.