Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Francesco Furini na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Francesco Furini: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Francesco Furini v databázi WikiOO.org stalo Artemisia Prepares to Drink the Ashes of her Husband, Mausolus.: 200 prohlídek, což představuje 20% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Hylas and the Nymphs a The Three Graces. Záznamy o umělci Francesco Furini byly prohlíženy celkem 1 200krát: 600krát u profilu umělce a 600krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací klesl o 75% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 600 návštěvami. Čtenáři konzultují Eterický (Atmosféra) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 67% návštěv oproti 50% děl.
9 nejčastěji prohlížených děl umělce Francesco Furini
Díla umělce Francesco Furini seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Artemisia Prepares to Drink the Ashes of her Husband, Mausolus.
200 návštěv · 20,0%
-
2
Hylas and the Nymphs, 1635
100 návštěv · 10,0%
-
3
The Three Graces, 1633
100 návštěv · 10,0%
-
4
Saint Sebastian, 1633
100 návštěv · 10,0%
-
5
Lot and his Daughters
100 návštěv · 10,0%
-
6
St. agatha
100 návštěv · 10,0%
-
7
The repentant Mary Magdalene
100 návštěv · 10,0%
-
8
Clio, the Muse of History
100 návštěv · 10,0%
-
9
Adam and Eve
100 návštěv · 10,0%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Francesco Furini?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 300 | 300 |
| Srp 2026 | 300 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jak často jsou díla umělce Francesco Furini vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Francesco Furini si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Eterický | 50,0% | 66,7% |
| Elegance | 25,0% | 33,3% |
| Dramatický | 25,0% | 0,0% |
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidná | 25,0% | 33,3% |
| Eterický | 25,0% | 33,3% |
| Romantický | 25,0% | 33,3% |
| Závažný a tklivý | 25,0% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 75,0% | 70,0% |
| Měkké stínění | 25,0% | 30,0% |
| Střední jas | 0,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 50,0% | 60,0% |
| Jemné odstíny | 25,0% | 10,0% |
| Vyvážená jemnost | 25,0% | 30,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 62,5% | 70,0% |
| Vyvážená | 37,5% | 30,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,2% | 10,0% |
| Jemný | 18,8% | 30,0% |
| Vyvážený | 18,8% | 0,0% |
| Výrazný | 25,0% | 30,0% |
| Prohlášení | 31,2% | 30,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 12,5% | 10,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,5% | 20,0% |
| Vyvážená harmonie | 18,8% | 20,0% |
| Silná barevná jednotnost | 50,0% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 6,2% | 10,0% |
Která díla Francesco Furini jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Three Graces | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Saint Sebastian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Venus Mourning the Death of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lot and his Daughters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Birth of Rachel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. agatha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Judith and Holofernes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The repentant Mary Magdalene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| St John the Evangelist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Artemisia Prepares to Drink… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Francesco Furini vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací Francesco Furini se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Francesco Furini
Která díla umělce Francesco Furini jsou nejčastěji prohlížena?
- Artemisia Prepares to Drink the Ashes of her Husband, Mausolus. s 200 prohlédnutími (20% všech prohlídek Francesco Furini). Výše uvedené pořadí obsahuje 9 děl.
Kolikrát byl(a) Francesco Furini vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 1 200krát za dvanáct měsíců: 600 na profilu umělce a 600 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Francesco Furini čtenáři preferují?
- Eterický (Atmosféra): 67% návštěv oproti 50% v katalogu.