Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Francesco Mochi na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Francesco Mochi: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Francesco Mochi, které bylo nejčastěji prohlíženo, je St Martha, s 300 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 16% všech prohlídek. V pořadí následují Snowy landscape a Portrait_children_landscape_hi. Profil umělce byl otevřen 700krát a záznamy děl 1 700krát, celkem 2 400krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet konzultací vzrostl o 200%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 2 000. Čtenáři vybírají Prohlášení (Kontrast) v 79% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 65%.
Francesco Mochi: 10 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Francesco Mochi a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
St Martha, 1609
300 návštěv · 15,8%
-
2
Snowy landscape
300 návštěv · 15,8%
-
3
Portrait_children_landscape_hi
200 návštěv · 10,5%
-
4
Equestrian Statue of Alessandro Farnese, 1620
100 návštěv · 5,3%
-
5
Equestrian Statue of Alessandro Farnese, 1620
100 návštěv · 5,3%
-
6
Equestrian Statue of Alessandro Farnese (detail), 1620
100 návštěv · 5,3%
-
7
St Veronica, 1629
100 návštěv · 5,3%
-
8
Virgin Annunciate, 1608
100 návštěv · 5,3%
-
9
Winter landscape in the Apennines with ruined temple,
100 návštěv · 5,3%
-
10
Winter landscape
100 návštěv · 5,3%
Kdy byla konzultována záznam o Francesco Mochi?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 1 400 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 300 |
Kdy jsou díla umělce Francesco Mochi vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Francesco Mochi?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 17,6% | 26,3% |
| Měkké stínění | 20,6% | 26,3% |
| Střední jas | 50,0% | 31,6% |
| Jasná rovnováha | 5,9% | 15,8% |
| Luminózní | 5,9% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 82,3% | 79,0% |
| Jemné odstíny | 14,7% | 21,1% |
| Vyvážená jemnost | 2,9% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 79,4% | 79,0% |
| Vyvážená | 20,6% | 21,1% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,9% | 0,0% |
| Jemný | 2,9% | 5,3% |
| Vyvážený | 14,7% | 10,5% |
| Výrazný | 11,8% | 5,3% |
| Prohlášení | 64,7% | 79,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 14,7% | 21,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,9% | 10,5% |
| Vyvážená harmonie | 2,9% | 5,3% |
| Silná barevná jednotnost | 52,9% | 52,6% |
| Jednotná paleta | 23,5% | 10,5% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Francesco Mochi měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| St Veronica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bust of a Youth (Saint John… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| St Martha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Equestrian Statue of Alessa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait lady dormer family… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Winter Landscape with a Pas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait man aii86813 hi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Francesco Mochi vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| japonsky | 100 | 50,0% |
| Chinese | 100 | 50,0% |
Kolik konzultací denně pro Francesco Mochi a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 100 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 100 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
O čtenářích umělce Francesco Mochi
Které dílo umělce Francesco Mochi je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě St Martha s 300 návštěvami a 16% dotazů. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Francesco Mochi na WikiOO.org?
- 2 400 návštěv za dvanáct měsíců: 700 na profil umělce, 1 700 u děl.
Která díla Francesco Mochi odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Prohlášení (Kontrast) získávají 79% návštěv pro 65% katalogu.