Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Francis Cadell na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Francis Cadell: statistiky v kostce
Still Life and Rosechatel je nejvyhledávanějším dílem umělce Francis Cadell: 500 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 6% celkového počtu. Často se také zajímali o: Lady with Fan a The Black Hat. Celkový počet prohlídek: 8 200 (600 profil umělce, 7 600 děl). Nárůst o 150% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (7 400 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (94%), telefony (4%) a tablety (2%). Zaznamenaná preference: Zemité tóny (Barevná paleta), 31% návštěv pro 22% katalogu.
Top 10 děl umělce Francis Cadell podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Francis Cadell.
-
1
Still Life and Rosechatel, 1924
500 návštěv · 6,3%
-
2
Lady with Fan, 1911
300 návštěv · 3,8%
-
3
The Black Hat, 1914
300 návštěv · 3,8%
-
4
Portrait of a Man, Seated, 1908
300 návštěv · 3,8%
-
5
Reflections, 1915
300 návštěv · 3,8%
-
6
Roses, 1925
300 návštěv · 3,8%
-
7
Portrait of a Lady in Black, 1921
300 návštěv · 3,8%
-
8
Their Lordships, 1915
200 návštěv · 2,5%
-
9
Peggy in Blue and White, 1912
200 návštěv · 2,5%
-
10
Still Life (The Grey Fan), 1925
200 návštěv · 2,5%
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Francis Cadell?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 500 | 6 900 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 100 | 400 |
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Francis Cadell?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Francis Cadell si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 6,0% | 5,1% |
| Měkké stínění | 10,0% | 17,7% |
| Střední jas | 42,0% | 43,0% |
| Jasná rovnováha | 32,0% | 21,5% |
| Luminózní | 10,0% | 12,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 38,0% | 39,2% |
| Jemné odstíny | 32,0% | 32,9% |
| Vyvážená jemnost | 22,0% | 22,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 8,0% | 5,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 67,6% | 59,3% |
| Zemité tóny | 21,6% | 31,5% |
| Tmavé tóny | 5,4% | 7,4% |
| Monochromní | 2,7% | 1,8% |
| Metalické tóny | 2,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 30,0% | 34,2% |
| Vyvážená | 58,0% | 53,2% |
| Živobylé | 12,0% | 12,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,0% | 8,9% |
| Jemný | 6,0% | 1,3% |
| Vyvážený | 8,0% | 10,1% |
| Výrazný | 14,0% | 20,2% |
| Prohlášení | 66,0% | 59,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 48,0% | 38,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,0% | 21,5% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 15,2% |
| Silná barevná jednotnost | 26,0% | 16,5% |
| Jednotná paleta | 4,0% | 8,9% |
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Francis Cadell?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior: The Orange Blind | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Jack and Tommy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Poet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Lady in Black | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Sailor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sea Avenue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady in a Black Hat (also k… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Feathered Hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for Venus and Adonis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Patrick Dudgeon of Carg… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Je Francis Cadell vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 7 700 | 93,9% |
| telefony | 300 | 3,7% |
| tablety | 200 | 2,4% |
Jaké je rozdělení čtenářů Francis Cadell podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Jaká je denní čtenost Francis Cadell včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 300 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 200 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 200 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 1 100 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 200 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 900 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 200 |
| po 26 Říj (předpověď) | 200 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 1 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 300 |
| po 2 Lis (předpověď) | 200 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 1 200 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
Francis Cadell: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Francis Cadell má nejvíce prohlídek?
- Still Life and Rosechatel: 500 návštěv, 6% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Francis Cadell?
- 8 200 návštěv za dvanáct měsíců (600 prohlídek profilu umělce, 7 600 prohlídek děl).
Je Francis Cadell vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
- Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (94%), telefony (4%) a tablety (2%); nejvíce je jich počítače s podílem 94%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Francis Cadell?
- Ano, Zemité tóny (Barevná paleta): 31% návštěv pro 22% katalogu.