Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce François Thomas Germain na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
François Thomas Germain: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora François Thomas Germain, které bylo nejčastěji prohlíženo, je Terrine and salver, s 200 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 29% všech prohlídek. V pořadí následují Recipient for spices a Portail And Cross Section Of The Church Saint-louis-du-louvre In The Book Architecture Françoise. Profil umělce byl otevřen 600krát a záznamy děl 300krát, celkem 900krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet konzultací vzrostl o 100%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 600. Čtenáři vybírají Ztlumené (Nasycení barev) v 100% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 80%.
François Thomas Germain: 4 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce François Thomas Germain a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
Kdy byla konzultována záznam o François Thomas Germain?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 300 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 200 | 0 |
Kdy jsou díla umělce François Thomas Germain vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce François Thomas Germain?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 30,0% | 28,6% |
| Měkké stínění | 10,0% | 0,0% |
| Střední jas | 10,0% | 14,3% |
| Jasná rovnováha | 20,0% | 28,6% |
| Luminózní | 30,0% | 28,6% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 80,0% | 100,0% |
| Jemné odstíny | 10,0% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 10,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 44,4% | 57,1% |
| Zemité tóny | 11,1% | 28,6% |
| Monochromní | 22,2% | 14,3% |
| Tmavé tóny | 11,1% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 11,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 80,0% | 100,0% |
| Vyvážená | 20,0% | 0,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 20,0% | 14,3% |
| Jemný | 10,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 20,0% | 28,6% |
| Výrazný | 10,0% | 28,6% |
| Prohlášení | 40,0% | 28,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 30,0% | 14,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 28,6% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 20,0% | 28,6% |
| Jednotná paleta | 40,0% | 28,6% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla François Thomas Germain měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Terrine and salver | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Recipient for spices | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wine Bucket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Second Vitrail De La Nef La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Details Of The Arc De Triom… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Centrepiece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cross Section Of The Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portail And Cross Section O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pair Of Candlesticks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plan Of The Ground Floor Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je François Thomas Germain vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 66,7% |
| rusky | 100 | 33,3% |
Kolik konzultací denně pro François Thomas Germain a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
O čtenářích umělce François Thomas Germain
Které dílo umělce François Thomas Germain je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě Terrine and salver s 200 návštěvami a 29% dotazů. Nad ním je zařazeno 4 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má François Thomas Germain na WikiOO.org?
- 900 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na profil umělce, 300 u děl.
Která díla François Thomas Germain odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Ztlumené (Nasycení barev) získávají 100% návštěv pro 80% katalogu.