Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Frank Bramley na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Frank Bramley: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Frank Bramley v databázi WikiOO.org stalo The Fisherman's Home: 200 prohlídek, což představuje 15% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich A Hopeless Dawn a The Grasmere Rushbearing. Záznamy o umělci Frank Bramley byly prohlíženy celkem 2 500krát: 1 300krát u profilu umělce a 1 200krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací vzrostl o 150% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 1 800 návštěvami. Čtenáři konzultují Melancholický (Emoční náboj) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 67% návštěv oproti 25% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Frank Bramley
Díla umělce Frank Bramley seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
The Fisherman's Home, 1889
200 návštěv · 15,4%
-
2
A Hopeless Dawn, 1888
200 návštěv · 15,4%
-
3
The Grasmere Rushbearing, 1905
100 návštěv · 7,7%
-
4
Self Portrait, 1897
100 návštěv · 7,7%
-
5
The Grasmere Rushbearing, 1905
100 návštěv · 7,7%
-
6
Domino, 1886
100 návštěv · 7,7%
-
7
Grasmere Fell Races, 1915
100 návštěv · 7,7%
-
8
Self-Portrait (also known as The Beaver Hat), 1911
100 návštěv · 7,7%
-
9
Henry John Roby
100 návštěv · 7,7%
-
10
Simplicita, 1887
100 návštěv · 7,7%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Frank Bramley?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 1 200 |
| Srp 2026 | 200 | 0 |
| Zář 2026 | 500 | 0 |
Jak často jsou díla umělce Frank Bramley vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Frank Bramley si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Melancholický | 25,0% | 66,7% |
| Klidná | 25,0% | 33,3% |
| Reflektivní | 50,0% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 34,2% | 53,8% |
| Měkké stínění | 21,1% | 23,1% |
| Střední jas | 36,8% | 23,1% |
| Jasná rovnováha | 7,9% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 71,0% | 53,8% |
| Jemné odstíny | 13,2% | 15,4% |
| Vyvážená jemnost | 15,8% | 30,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 65,8% | 53,8% |
| Vyvážená | 34,2% | 46,2% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 10,5% | 7,7% |
| Jemný | 10,5% | 7,7% |
| Vyvážený | 13,2% | 30,8% |
| Výrazný | 23,7% | 23,1% |
| Prohlášení | 42,1% | 30,8% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 31,6% | 15,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 10,5% | 7,7% |
| Silná barevná jednotnost | 31,6% | 61,5% |
| Jednotná paleta | 15,8% | 15,4% |
Která díla Frank Bramley jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sir Frederick Augustus Abel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Hopeless Dawn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Grasmere Rushbearing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Henry John Roby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Primrose Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Fisherman's Home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Delicious Solitude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQZC5G) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Grasmere Rushbearing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Frank Bramley vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| portugalsky | 1 000 | 62,5% |
| španělsky | 300 | 18,8% |
| anglicky | 100 | 6,2% |
| estonsky | 100 | 6,2% |
| Chinese | 100 | 6,2% |
Kolik konzultací Frank Bramley se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 400 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 500 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 200 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 200 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 400 |
| út 13 Říj | 100 |
| st 14 Říj | 100 |
| čt 15 Říj | 200 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 200 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 200 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 200 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 200 |
Otázky týkající se čtenářů Frank Bramley
Která díla umělce Frank Bramley jsou nejčastěji prohlížena?
- The Fisherman's Home s 200 prohlédnutími (15% všech prohlídek Frank Bramley). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Frank Bramley vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 2 500krát za dvanáct měsíců: 1 300 na profilu umělce a 1 200 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Frank Bramley čtenáři preferují?
- Melancholický (Emoční náboj): 67% návštěv oproti 25% v katalogu.