Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Frank Auerbach na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Frank Auerbach: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Frank Auerbach v databázi WikiOO.org stalo Park Village East, Winter: 200 prohlídek, což představuje 18% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Tree in Tretire II a Bacchus and Ariadne. Záznamy o umělci Frank Auerbach byly prohlíženy celkem 1 600krát: 500krát u profilu umělce a 1 100krát u záznamů jednotlivých děl. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 1 500 návštěvami. Čtenáři konzultují Neutrální tóny (Barevná paleta) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 60% návštěv oproti 27% děl.
9 nejčastěji prohlížených děl umělce Frank Auerbach
Díla umělce Frank Auerbach seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Park Village East, Winter, 1999
200 návštěv · 18,2%
-
2
Tree in Tretire II
200 návštěv · 18,2%
-
3
Bacchus and Ariadne, 1971
100 návštěv · 9,1%
-
4
J.Y.M., 1990
100 návštěv · 9,1%
-
5
Study After Tician II, 1965
100 návštěv · 9,1%
-
6
David Landau, 2008
100 návštěv · 9,1%
-
7
Julia, 1990
100 návštěv · 9,1%
-
8
J Y M in the Studio VII
100 návštěv · 9,1%
-
9
Jake, 1990
100 návštěv · 9,1%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Frank Auerbach?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 1 100 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jak často jsou díla umělce Frank Auerbach vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Frank Auerbach si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 21,7% | 0,0% |
| Měkké stínění | 32,6% | 27,3% |
| Střední jas | 19,6% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 13,0% | 36,4% |
| Luminózní | 13,0% | 36,4% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 32,6% | 63,6% |
| Jemné odstíny | 28,3% | 9,1% |
| Vyvážená jemnost | 15,2% | 18,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 21,7% | 9,1% |
| Sytá barva | 2,2% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 27,0% | 60,0% |
| Zemité tóny | 32,4% | 10,0% |
| Tmavé tóny | 29,7% | 10,0% |
| Monochromní | 5,4% | 10,0% |
| Pastelové barvy | 2,7% | 10,0% |
| Přírodní motivy | 2,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 32,6% | 54,5% |
| Vyvážená | 41,3% | 18,2% |
| Živobylé | 26,1% | 27,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 21,7% | 18,2% |
| Jemný | 17,4% | 18,2% |
| Vyvážený | 8,7% | 0,0% |
| Výrazný | 15,2% | 27,3% |
| Prohlášení | 37,0% | 36,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 23,9% | 27,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,9% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 13,0% | 18,2% |
| Silná barevná jednotnost | 32,6% | 36,4% |
| Jednotná paleta | 19,6% | 18,2% |
Která díla Frank Auerbach jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mornington Crescent – Summe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Euston Steps - Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Camden Palace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bacchus and Ariadne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Sitting Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seated Figure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rimbaud | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for Mornington Cresce… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of E.O.W. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Awning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Frank Auerbach vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik konzultací Frank Auerbach se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Frank Auerbach
Která díla umělce Frank Auerbach jsou nejčastěji prohlížena?
- Park Village East, Winter s 200 prohlédnutími (18% všech prohlídek Frank Auerbach). Výše uvedené pořadí obsahuje 9 děl.
Kolikrát byl(a) Frank Auerbach vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 1 600krát za dvanáct měsíců: 500 na profilu umělce a 1 100 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Frank Auerbach čtenáři preferují?
- Neutrální tóny (Barevná paleta): 60% návštěv oproti 27% v katalogu.