Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Frank Mason na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Frank Mason: co ukazují konzultace
Dílo uměleckého autora Frank Mason, které bylo nejčastěji prohlíženo, je The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa, s 200 prohlídkami za posledních dvanáct měsíců, což představuje 17% všech prohlídek. V pořadí následují Off Dover, Barque 'Invermay' a Chess game. Profil umělce byl otevřen 1 600krát a záznamy děl 800krát, celkem 2 400krát. Mezi Srp 2026 a Zář 2026 počet konzultací vzrostl o 50%. Čec 2026 je měsíc s největším počtem konzultací: 1 800. Čtenáři vybírají Nejtmavší (Jasnost světla) v 50% návštěv, přičemž v katalogu tato hodnota představuje 23%.
Frank Mason: 8 nejčastěji prohlížených děl
Každý záznam zobrazuje dílo umělce Frank Mason a jeho pořadí podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců.
-
1
The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa, 1943
200 návštěv · 16,7%
-
2
Off Dover, Barque 'Invermay'
200 návštěv · 16,7%
-
3
Chess game
200 návštěv · 16,7%
-
4
Lady in Brown, 1967
200 návštěv · 16,7%
-
5
After Trafalgar, 1907
100 návštěv · 8,3%
-
6
'Sagacity'
100 návštěv · 8,3%
-
7
Grand canyon
100 návštěv · 8,3%
-
8
Wyoming rodeo
100 návštěv · 8,3%
Kdy byla konzultována záznam o Frank Mason?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 1 100 | 700 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 300 | 0 |
Kdy jsou díla umělce Frank Mason vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z děl umělce Frank Mason?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 22,7% | 50,0% |
| Měkké stínění | 11,4% | 8,3% |
| Střední jas | 25,0% | 8,3% |
| Jasná rovnováha | 31,8% | 16,7% |
| Luminózní | 9,1% | 16,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 40,9% | 58,3% |
| Jemné odstíny | 36,4% | 16,7% |
| Vyvážená jemnost | 13,6% | 16,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 9,1% | 8,3% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 68,8% | 50,0% |
| Zemité tóny | 21,9% | 37,5% |
| Tmavé tóny | 3,1% | 12,5% |
| Monochromní | 3,1% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 3,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 43,2% | 33,3% |
| Vyvážená | 47,7% | 58,3% |
| Živobylé | 9,1% | 8,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 15,9% | 25,0% |
| Jemný | 15,9% | 0,0% |
| Vyvážený | 13,6% | 33,3% |
| Výrazný | 22,7% | 25,0% |
| Prohlášení | 31,8% | 16,7% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 40,9% | 58,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 15,9% | 8,3% |
| Vyvážená harmonie | 20,4% | 8,3% |
| Silná barevná jednotnost | 15,9% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 6,8% | 25,0% |
Jaká jsou nejvyhledávanější díla Frank Mason měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| After Trafalgar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady in Brown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Chess game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Model Maker's Shop Dire… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Art students | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pauline with Lute | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The golden ball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Catherine of Siena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eagle rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Frank Mason vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 75,0% |
| rusky | 100 | 25,0% |
Kolik konzultací denně pro Frank Mason a v následujících třech týdnech?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 200 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
O čtenářích umělce Frank Mason
Které dílo umělce Frank Mason je nejčastěji prohlíženo?
- Na prvním místě The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa s 200 návštěvami a 17% dotazů. Nad ním je zařazeno 8 děl.
Jak velkou čtenářskou základnu má Frank Mason na WikiOO.org?
- 2 400 návštěv za dvanáct měsíců: 1 600 na profil umělce, 800 u děl.
Která díla Frank Mason odpovídají výběru čtenářů?
- Díla označená jako Nejtmavší (Jasnost světla) získávají 50% návštěv pro 23% katalogu.