Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Frank Mcclure na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Frank Mcclure: přehled čtenosti
Za posledních dvanáct měsíců se nejpouštěnějším dílem Frank Mcclure v databázi WikiOO.org stalo Picnic Objects: 200 prohlídek, což představuje 9% všech prohlídek tohoto umělce. Následuje jich Ladyslippers a Owls. Záznamy o umělci Frank Mcclure byly prohlíženy celkem 2 500krát: 300krát u profilu umělce a 2 200krát u záznamů jednotlivých děl. Počet konzultací klesl o 50% z Srp 2026 na Zář 2026. Měsícem s nejvyšší mírou prohlídek byl Čec 2026 s 2 000 návštěvami. Čtenáři konzultují Jasná rovnováha (Jasnost světla) častěji, než by odpovídalo jejímu podílu v katalogu: 59% návštěv oproti 48% děl.
10 nejčastěji prohlížených děl umělce Frank Mcclure
Díla umělce Frank Mcclure seřazena podle počtu prohlídek na WikiOO.org za posledních dvanáct měsíců, od nejčastěji prohlížených.
-
1
Picnic Objects
200 návštěv · 9,1%
-
2
Ladyslippers
200 návštěv · 9,1%
-
3
Owls
200 návštěv · 9,1%
-
4
Untitled (Roots, Branches and Wall)
200 návštěv · 9,1%
-
5
A Far Horizon, 1966
100 návštěv · 4,5%
-
6
Flowers in a Window, 1964
100 návštěv · 4,5%
-
7
Ripening Grain
100 návštěv · 4,5%
-
8
Circus Pals
100 návštěv · 4,5%
-
9
Full Moon 2
100 návštěv · 4,5%
-
10
Houseplant
100 návštěv · 4,5%
Kolikrát je za měsíc prohlížena karta umělce Frank Mcclure?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Tabulka dat
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 100 | 1 900 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jak často jsou díla umělce Frank Mcclure vyhledávána?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké díla umělce Frank Mcclure si čtenáři prohlížejí?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Tabulka dat
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 42,0% | 36,4% |
| Jasná rovnováha | 48,0% | 59,1% |
| Luminózní | 10,0% | 4,5% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 46,0% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 42,0% | 36,4% |
| Vyvážená jemnost | 12,0% | 13,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 78,7% | 85,0% |
| Zemité tóny | 17,0% | 10,0% |
| Monochromní | 4,3% | 5,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 24,0% | 18,2% |
| Vyvážená | 74,0% | 72,7% |
| Živobylé | 2,0% | 9,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,0% | 4,5% |
| Jemný | 6,0% | 13,6% |
| Vyvážený | 2,0% | 0,0% |
| Výrazný | 16,0% | 18,2% |
| Prohlášení | 70,0% | 63,6% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,0% | 9,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,0% | 4,5% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 18,2% |
| Silná barevná jednotnost | 44,0% | 27,3% |
| Jednotná paleta | 34,0% | 40,9% |
Která díla Frank Mcclure jsou nejčastěji prohlížena měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Tabulka dat
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (Woman Wearing Plu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full Moon 2 (over Shore Roc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tall Ships 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in the Fields | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bottle and Wine Glass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market with Cafe Sign | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dark Exit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snow on the Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hangman's Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full Moon 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Frank Mcclure vyhledáván?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Tabulka dat
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik konzultací Frank Mcclure se denně koná a jaký je jejich očekávaný počet?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Tabulka dat
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 100 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 200 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky týkající se čtenářů Frank Mcclure
Která díla umělce Frank Mcclure jsou nejčastěji prohlížena?
- Picnic Objects s 200 prohlédnutími (9% všech prohlídek Frank Mcclure). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolikrát byl(a) Frank Mcclure vyhledán(a) na WikiOO.org?
- 2 500krát za dvanáct měsíců: 300 na profilu umělce a 2 200 u záznamů děl.
Jaké díla umělce Frank Mcclure čtenáři preferují?
- Jasná rovnováha (Jasnost světla): 59% návštěv oproti 48% v katalogu.