Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Frank Weston Benson na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Frank Weston Benson: statistiky v kostce
Two Boys je nejvyhledávanějším dílem umělce Frank Weston Benson: 2 200 prohlídek za dvanáct měsíců, což představuje 19% celkového počtu. Často se také zajímali o: Summer a Young Girl by a Window. Celkový počet prohlídek: 12 700 (2 800 profil umělce, 9 900 děl). Nárůst o 2650% mezi Srp 2026 a Zář 2026. Vrchol: Čec 2026 (6 800 návštěv). Rozdělení zařízení: počítače (87%), telefony (9%) a tablety (4%). Zaznamenaná preference: Nesourodá paleta barev (Harmonie barev), 39% návštěv pro 10% katalogu.
Top 10 děl umělce Frank Weston Benson podle počtu prohlídek
Žebříček počítá počet prohlídek díel WikiOO.org za dvanáct měsíců, nikoliv skóre v katalogu. Prvna v žebříčku je nejčastěji prohlíženým dílem autora Frank Weston Benson.
Jaký je měsíční počet čtenářů záznamu Frank Weston Benson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit podkladová data
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
200
Čec 2026
1 100
5 700
Srp 2026
0
200
Zář 2026
1 700
3 800
Jaký je měsíční počet čtenářů děl umělce Frank Weston Benson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Které kategorie děl Frank Weston Benson si nejčastěji vybírají čtenáři?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit podkladová data
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
50,0%
63,6%
Klidná atmosféra
0,0%
27,3%
Nostalgický
50,0%
4,5%
Inspirační
0,0%
4,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
50,0%
63,6%
Reflektivní
50,0%
31,8%
Výrazný
0,0%
4,5%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
10,0%
8,5%
Měkké stínění
16,0%
21,2%
Střední jas
28,0%
39,8%
Jasná rovnováha
26,0%
19,5%
Luminózní
20,0%
11,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
48,0%
28,0%
Jemné odstíny
36,0%
36,4%
Vyvážená jemnost
12,0%
33,1%
Jasná barevná přítomnost
4,0%
2,5%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
56,1%
62,9%
Zemité tóny
34,2%
32,0%
Tmavé tóny
4,9%
3,1%
Monochromní
4,9%
1,0%
Přírodní motivy
0,0%
1,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
36,0%
24,6%
Vyvážená
58,0%
68,6%
Živobylé
6,0%
6,8%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
18,0%
8,5%
Jemný
30,0%
22,9%
Vyvážený
4,0%
4,2%
Výrazný
12,0%
5,9%
Prohlášení
36,0%
58,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
10,0%
39,0%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
4,2%
Vyvážená harmonie
18,0%
5,9%
Silná barevná jednotnost
18,0%
22,0%
Jednotná paleta
44,0%
28,8%
Jak se v průběhu roku distribuují nejčastěji prohlížené díla umělce Frank Weston Benson?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit podkladová data
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Young Girl by a Window
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Still Life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
White Heron in a Pool in a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Boys
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
1 200
Summer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
900
Twilight in the Desert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Watcher
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Figure in a Room
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Red and Gold
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Sunlight
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Je Frank Weston Benson vyhledáván na telefonech nebo na počítačích?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit podkladová data
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
11 000
86,6%
telefony
1 200
9,4%
tablety
500
3,9%
Jaké je rozdělení čtenářů Frank Weston Benson podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit podkladová data
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
1 200
60,0%
Chinese
300
15,0%
arabsky
200
10,0%
italsky
200
10,0%
polsky
100
5,0%
Jaká je denní čtenost Frank Weston Benson včetně předpovědi?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit podkladová data
Den
Návštěvy
so 26 Zář
400
ne 27 Zář
300
po 28 Zář
1 500
út 29 Zář
0
st 30 Zář
100
čt 1 Říj
500
pá 2 Říj
100
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
200
po 5 Říj
100
út 6 Říj
100
st 7 Říj
300
čt 8 Říj
200
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
800
po 12 Říj
0
út 13 Říj
200
st 14 Říj
100
čt 15 Říj
100
pá 16 Říj
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
100
po 19 Říj (předpověď)
200
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
100
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
Frank Weston Benson: nejčastější dotazy
Které dílo umělce Frank Weston Benson má nejvíce prohlídek?
Two Boys: 2 200 návštěv, 19% konzultací. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Jaká je čtenost u Frank Weston Benson?
12 700 návštěv za dvanáct měsíců (2 800 prohlídek profilu umělce, 9 900 prohlídek děl).
Je Frank Weston Benson vyhledáván častěji na telefonech nebo počítačích?
Zadavatelé jsou rozděleni podle počítače (87%), telefony (9%) a tablety (4%); nejvíce je jich počítače s podílem 87%.
Preferují čtenáři určitou kategorii děl od Frank Weston Benson?
Ano, Nesourodá paleta barev (Harmonie barev): 39% návštěv pro 10% katalogu.